Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Putin podpísal návrh zákona o „suverénnom internete“

01.05.2019 | TASR

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

02.05.2019 | enko

to uz clovek sa ani do internet bankingu neprihlasi v rusku pre istotu

02.05.2019 | bohuskoknm

Russkaja (sovietska) verchuška potrebuje národ zaostalých voličov bez prístupu k relevantným informáciam. A samozrejme kontrolovanými.

02.05.2019 | martin33

Tak, tak treba to robit "salamovo", ticho a zakerne v ramci "ochrany autorskych prav" tak ako to robi EU:
https://www.financn...

02.05.2019 | enko

prosim ta, ako mozes verit webu, kde tituluju Tajaniho ako "Prezident Európskeho parlamentu" ... EU parlament ma prezidenta ? pozriem jednu vetu a vidim ze je to kopa hnaciek a zatvaram.. kto to pisal ? piatak na zakladke ?

02.05.2019 | martin33

Je zaujimave, ze princip ktory fungoval za komunistov, "nenapisala to Pravda, teda to nemoze byt pravda" plati aj dnes.

To, ze "prezident" je to iste ako "predseda" (znamena to, ten, co sedi vpredu) niektorym ludom unika, ale to nie je moj problem. Clanok bol pravdepodobne prekladany z anglictiny a prekladatelia to prelozili doslovne:
"Antonio Tajani (Italian pronunciation: [anˈtɔːnjo taˈjaːni]; born 4 August 1953) is an Italian politician serving as President of the European Parliament since 2017"
https://en.wikipedi...

Teda budem musiet citovat aj tu "Pravdu" - tu mas napisane to iste od "mienkotvornych":
https://tech.sme.sk...

02.05.2019 | Don Quijote

Martinko z teba sa už pomaly ale isto stáva proruský trolletár. Ale veď nevadí, užitočných idiotov nie je nikdy dosť.

02.05.2019 | martin33

Ak napisem, ze EU smeruje tym istym smerom ako Rusko, bez toho aby som schvaloval to, co sa v Rusku deje, tak som prorusky ? To je aka logika ?
Dobu "So ZSSR na vecne casy" som zazil a opakovat ju nechcem, nezavisle od toho, ci pride z Moskvy alebo z Bruselu.

Ano, suhlasim s tym, uzitocnych idotov, ktore nedokazu alebo nechcu vidiet smer, kam sa EU ubera, nie je nikdy dost.

02.05.2019 | bozsky

Ono tito novodobi proEU idioti si neuvedomuju, ako sa zbavuju vlastnej slobody, lebo nezazili casy "davno minule". Im pride uplne super zit v spolocnestve krajin, ktore namiesto nich rozmyslaju a rozdeluju, co kde kto a ako. Zobudia sa v momente, ked uz bude neskoro a ked uz budu mat ako za sociku nariadene, co mozu, co nemozu a potom budu hulakat, ze toto nie, ale uz ich nikto nebude pocuvat.
Aj preto nechodi nikto na volby do EU parlamentu, lebo mame tak malo poslancov, ze nic nemozeme zmenit!!! NIC. Navyse, v EU nenavrhuju zakony poslanci, ako napr. v NR SR, ale Europska komisia, ktora nie je nikym volena a vytvara buducu totalitu, uplne bez skrupuli a bez tajnosti.

02.05.2019 | bozsky

Pozri sa na USA, kde youtube zdiela na prvych stranach len videa CNN, MSNBC, NBC a podobne. Vsetky tieto lavicove mainstream media pritom KLAMALI cez 2 roky o napojeni Trumpa na Rusko. Takze ak chces tvrdit, ze v Rusku je cenzura, v USA ju uz maju dlhsie. Pritom tie videa nechce nikto pozerat, maju sledovanost 1-5tis videni, pritom nezavisli a daleko viac objektivni youtuberi so stovkami tisic videni rovnakych tem su tlaceni dozadu.

02.05.2019 | chr

... sa nevadte . V každom prípade je téma internet v rusku. A platí to čo napísal bohuško. Liliputin potrebuje novodobých otrokov , aby si mohol udržať systém , ktorý prevádzkuje v postZSSR . Izolácia , klamstvá na všetkých úrovniach , zatváranie alebo vraždenie nepohodlných , rozkrádanie prírodného bohatstva a peňazi . Len nechápem kedy si pri jeho veku užije tie nakradnuté peniaze . V každom prípade je jeho myslenie vadné .Pokrok nezastavíš. A liliputinovo , keď nenaberie proeuropský kurz skončí ako bývalá juhoška.

02.05.2019 | bohuskoknm

Najhoršie na tom je, že máš pravdu.

02.05.2019 | Julo 2018

Vy si naozaj myslíte že USA nekontroluje internet a jeho používateľov? To ste tak naivní ? Veď vývoj Apple podlieha kontrole FBI a CIA !!! To priznali aj verejne, že bez súhlasu týchto organizácií by nemohli predať ani kus. Preto sú také útoky ny Huawai , lebo ich sa to netýka. Teraz sa bude každý kto má možnosť snažiť zabrániť zásahu do internetu svojej krajiny a zabrániť kybernetickej vojne. Veď prichytených " hackerov " zamestnajú vo svojich centrálach miesto sedenia vo väzení. Ako v Rusku , Číne tak aj USA .

02.05.2019 | zajo-

Komu sa nepáči nech ide do CCCP alebo Tramptárie