Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Raši rastúcu podporu Pellegriniho hodnotí ako novú situáciu v Smere

06.06.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

06.06.2019 | oko

“ostatne strany sa nevedia zhodnut hodnotovo”
to mi teda mily Raši uved jedinu hodnotu, ktora spaja Smer. Korupciu, mafianstvo a mačizmus za hodnoty asi povazovat nemozme.
Mily Raši, pozri si preferencie, zamysli sa nad tym co ste tu stvarali a prides lahko na to, ze vasi volici dnes volia kotlebu a harabina. dakujeme za tu vasu hradzu proti extremizmu. objektivne si vsak povedzme, ze to mohlo dopadnut este horsie vid napr Orbanistan.
Prosim, mily Raši, predsedu Fica do volieb este podrzte. Urcite ma este silnu podporu medzi volicmi Smeru, kotlebu i harabina. A po volbach si snad konecne budete balit fidlatka vsetci. Vy moji maznaci...

06.06.2019 | PeterKN

:-)

07.06.2019 | Ivan475

tak.. zbalia, len čo z toho, ficimu narastú, zo dve-tri bradavice, že už nebude najväčší macho v štáte, trošková si nájde nového nabijáka a potom si pôjdu všetci užívať doživotný tučný dôchodok.. všetky prúsery zabudnuté..

07.06.2019 | HlasNaHlas

Pellegrini získava popularitu, čo znamená pre Rašiho a oligarchickú hydru novú situáciu, ktorej sa treba prispôsobiť, teda že zdôvodňovanie rozhodnutí 3 štátostrán o ďalších štátnych zákazkach a kradnutí peňazí bude odteraz pre televízie zastrešovať pelé, lebo ľudia ho žerú viac ako fica. teda odteraz bude už predsedom nielen provizórne, ale dovtedy, kým budú SMERu prechádzať všetky ďalšie tunely štátneho rozpočtu, spolupráca s ruskými Putinovými bandami , n´draghetoou atď. Keď pohár zas pretečie, posadíme do čela inú tvár, však.