Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Reakcia na článok „Schizofrénia ministra hospodárstva narastá“ alebo schizofrénia týždenníka TREND

20.09.2016 | Peter Žiga

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

20.09.2016 | Pietrino

Toto je nejaka nova taktika Smeru, ze sa zacinaju pomocou blogov a reakcii do novin vyjadrovat konecne aj k ocividnym zlodejinam a tvaria sa, ze oni nic a vsetko je v poriadku. Daju par "argumentov", do niekoho si kopnu a tvaria sa, ze vsetko je v poriadku. Tie ich argumenty na vyvratenie zlodejiny su uzasne: prosperovala davno predtym, aj za Radicovej, od 2012 neberu od statnych lesov, obchodny zivot spolocnosti neovlyvnujem, atd.
Kazdy argument uplna blbost a vobec nevyvracia, ze roky kradol slovenske drevo a obral o pracu slovenskych obcanov.
Tito smeracki zlodeji okradaju krajinu, oberaju o pracu ludi a ti ich este za to volia. Na tomto sa musi cele vedenie smeru uzasne rehotat.

21.09.2016 | demo50

"Je až neuveriteľné s akou ľahkosťou „odborný“ týždenník urobí takýto záver bez ohľadu na naozajstnú komplexnosť drevospracujúceho sektora a všetkých problémov s ktorými zápasí. Od nedostatočných inovácií, možnosti prístupu na zahraničné trhy, marketingu, investícií a mnoho ďalšieho."
Od ministra hospodárstva by som očakával, že sa vyjadrí konkrétnejšie na túto tému a uvedie, čo sa v tejto oblasti (z pozície rezortu, ktorý je zato zodpovedný a on osobne zodpovedný za činnosť tohto rezortu!) realizuje, aby sa tento stav zmenil. Bohužial použil iba "bodky". Čo iné však môžeme očakávať od kšeftára so surovým drevom? Nevybočil z radu svojich straníckych súkmeňovcov.