Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Remišová: Môže obvinený Kiska nominovať ministra vnútra?

24.01.2020 | Eva Mihočková

Diskusia (52 reakcií) Pravidlá diskusie

24.01.2020 | olivertwist

ten profesionálny podvodník nemá čo robiť v politike

24.01.2020 | Money

myslíš FICA?

lebo ked kiska je podvodník, tak síce ho nebudem voliť pretože majú isté nad 5% a pomôcť treba inému, ale KISKA NEDLZI NA DANIACH SLOVENSKEJ REPUBLIKE ani euro.

Kdežto firma , ktorá stavala Bonaparte a kde fico bral uplatky od Kočnera a Bašternáka napriamo v hotovosti, tak táto firma s inicálkami mena samotného fica - R.F. INVEST alias REAL FORUM INVEST , ičo: 44 658 192, dlží SR celkovo 3 448 178,56 €. Prepísané na bieleho kona, aby štát už ani euro nedostal.
http://orsr.sk/vypi...
https://finstat.sk/...

a ficova firma , ktorá stále existuje ale nepodníka s majetkom cez 300 tis. eur s bielym konmi - R.F. Development, a.s., ičo: 35 863 471
http://orsr.sk/vypi...
Aktíva 314 384 €
https://finstat.sk/...

24.01.2020 | Lucia Durex N., Kanada

Zaludov troll v plnom nasadeni :). Len si ustrazte, aby Vam ten podvodnik aj zaplatil.

24.01.2020 | Money

chcete perličku:
Bývalá firma Roberta Fica - ELWING Slovakia, a. s., predtým známa ako R.F. Development, a.s. ičo:35 863 471 zmenila 16.10.2012 predsedu predstavenstva na občianku z Cypru - Marinu Charalambous + troch členov dozornej rady taktiež z Cypru - menovite
Nikolas Kattou,
Antreas Televantos,
Leo Kapri

Ako to súvisí s garážovou adresou Interblue Group?

Marina Charalambous vystupuje ako konateľka v Českej repubike vo firme Dynamic Technologies s.r.o. v ktorej figuruje ako spoločník firma BUSINESS INVESTMENTS LLC, ktorá sídli na rovnakej garážovej adrese ako Interblue Group

Ďalšie prepojenie s americkou garážou je možno badať aj v kauze prevodu bytovky Glance House, kde si anglická schránková firma Mafferton Limited nárokuje pohľadávku vo výške 23 miliónov eur.

V tejto firme Mafferton Limited vystupuje ako konateľ istý Septimus Rhudd.
V americkom obchodnom registri vystupuje ako konteľ firmy JEWELLERY TRADING COMPANY LLC - výpis.
Adresa tejto firmy je opäť zhodná s garážou Interblue Group.

V Glance House vystupoval ako konateľ aj Ľudovít Bölcs.
Spolu s ním je v ďaľšej firme TUSCARO INVEST LTD istá Christina Van Den Berg - konateľka, ktorá vymenila Michaela Iana Bullimana v troch amerických firmách ktoré majú adresu v americkej garáži.

TUSCARO INVEST LTD má záložné právo v privatbanke.
Michael Ian Bulliman bol konateľom anglickej firmy Elwing Limited, ktorá je vedená ako spoločník v bývalej firme Roberta Fica ELWING Slovakia I, s. r. o. Michael Ian Bulliman donedávna figuroval ako konateľ v 3 amerických firmách sídliacich ako inak - v garáži Interblue Group

Dynamic Technologies s.r.o.
https://or.justice....

Vieme,že KOčner vlastnil nepriamo Glance House - žeby aj Kočner sa staral ficovi o peniaze?
Mafferton Limited
https://beta.compan...

JEWELLERY TRADING COMPANY LLC
https://www.sos.wa....


V Glance House vystupoval ako konateľ aj Ľudovít Bölcs.
Spolu s ním je v ďaľšej firme TUSCARO INVEST LTD istá Christina Van Den Berg - konateľka, ktorá vymenila Michaela Iana Bullimana v troch amerických firmách ktoré majú adresu v americkej garáži.
http://orsr.sk/vypi...


MAXIMALNA INFO:
Michael Ian Bulliman bol konateľom anglickej firmy Elwing Limited, ktorá je vedená ako spoločník v bývalej firme Roberta Fica ELWING Slovakia I, s. r. o.
http://orsr.sk/vypi...
https://beta.compan...

FICO je v pozadí.

25.01.2020 | ivko07

ja som narazila aj na túto zaujímavú firmu:

http://orsr.sk/vypi...

...možno trochu od veci, ale stojí to za zamyslenie všeobecne...
Zaujímavé sídlo aj osoby a obsadenie...

25.01.2020 | ivko07

oprava: narazil

25.01.2020 | slobodný človek v rámci možností

Riesi sa Kiska nie Fico.
Neodvracaj pozornost.
Ale ked sa budeme bavit kto je vasci lotor, tak ano je to hranol.

24.01.2020 | Európan

Čo sa stane, keď po voľbách vládu zostaví zase Smer?

24.01.2020 | dalen

Lepšia otázka je, čo sa nestane, ak by vládu zostavil Smer? Tak ako sa napríklad nestala stratifikácia nemocníc, dostavba diaľnic, reforma dôchodkov a školstva..

24.01.2020 | Lucia Durex N., Kanada

Zalud sa uz vyjadril, ze v takom pripade spravi dalsiu revoluciu v uliciach.

24.01.2020 | Money

len aby to nebolo KDH ktoré predá slovákov.

25.01.2020 | Mako113

Už sa pripravuje s Cigánmi

24.01.2020 | Runforfun

Aby bylo jasné bude voliť niekoho z opozície ešte sa rozhodujem. Kisku si vážim že bol do teraz najlepší prezident. Neberiem kidy že bol úžerník, lebo potom by boli úžerníci všetky banky. tcom. orange..lebo títo vedú 10 x exekúcií ako Kiskov splátkový predaj a majú tam rovnako zmluvné pokuty ako mal Kiska. ČO ma ale Kiska nepresvedčí že tá rozprávka o daní si predvolebnej kampane do nákladov a vytváranie akejsi značky KISKA. dodatočne. p Kiska toto Vám neuverí nikto, jednoduhco ste to dali na sedláka potom zrazu ste vyhrali volby a prekvapilo Vás to samého že to vyšlo.,,, a dodatočne ste hľadali riešenia. Pre mňa by bolo lepšie teraz gate dole a priznať sa ako robiť takéto zákruty. Rozumiem že ste to urobili aj doplatili,ale to chlapské sorry bola to chyba mi tam chýba. Lebo o čo ide ...takýchto prípadov je na Slovensku denne 100 že niečo dáš do nákladov a DU to neuzná... JE to bežná prax a vec názoru a kto toto nepočuje tak nech mi povie čo robí a za 1 hodinu mu dokážem že je danový podvodník....nelegálnou cestou služ autom až domov, použitím služ mobilu hoci aj na jeden jediný sukr hovor, nepýtaním bločku, vyžadovaním služby a tovaru bez bločku atd atd ta td... V mojich očiach je vždy prijateľnejšie povedať zarobil som, urobil som chybu a oľutoval som....ako banda darebíkov čo zarobí vlastným rozumom, sedlákom čo platili vraj cashom v taškách, alebo banda čo kradne na dialničnom mýte a rehoce sa z Riviery.

24.01.2020 | fivestar

A termín "pozemkový podvodník" vám nehovorí nič? Dohladajte si jeho kauzu Velký Slavkov, kde minulý rok prehral súd o pozemky, o ktoré sa snažil pripraviť p. Franca. "Dobrý anjel"!

24.01.2020 | Darija

Keďže išlo o spor dvoch súkromných osôb, toto je pre mňa irelevantné. Čo ale nie je irelevantné, je správanie sa sudcu s pochybnou minulosťou v tomto prípade, ktorý po vynesení rozsudku v prospech zubára, odporúčal Kiskovi, aby sa presťahoval do Izreala alebo tam niekde podobne.

Odsťahoval sa sudca. Momentálne je z neho vážený europoslanec a správny Kotlebovec. Mesačne cez 20 000 eur na účte a ... nič ...

24.01.2020 | Money

LEN tak otázka, viete čítať s porozumením??? alebo iba zo zaujatosti?

https://dennikn.sk/...

ad1/
kebyže vám realitka PREDA pozemky niekoho iného, vy zaplatíte, STE VY PODVODNIK !!!! takto si to správne myslím ??

ad2/
kebyže ešte sudca, KTORY ROZHODUJE súdne pojednávanie POVIE O VAS, že VY CO STE ZAPLATIL by ste ste mali ODSTAHOVAT, ja som presvedčený že bol NESTRANNY a vôbec nikomu nenadržal.

25.01.2020 | slobodný človek v rámci možností

Uz som myslel ze nikto neveri rozpravke o podvedenom Kiskovi pri kupe pozemku.
Organizovana skupina falsovala uradne listiny na to...aby pripravila niekoho o pozemok a potom ho predali Andrejovi za 2000?
Nebud smiesny :-)

Smer nevolim a ani Kisku nebudem.
(To aby ma tu niekto neoznacil za smeraka)

29.01.2020 | Keki

Si tak naivný alebo len neinformovaný?
Otvor oči https://youtu.be/B7...
Tu máš online zo súdu.
https://spravy.prav...

25.01.2020 | PeterKN

„Andrej Kiska, ktorý pozemok riadne a v dobrej viere pred 20 rokmi kúpil, čo konštatoval sudca okresného súdu a pán Franc, ktorý podľa sudcu o pozemok neprávom prišiel. Je nepochybné, že pred takmer 20 rokmi pochybil štát, ktorý všetky právne úkony riadne schválil, a preto Andrej Kiska nemal žiaden dôvod celé roky pochybovať o platnosti svojho čistého listu vlastníctva,“

29.01.2020 | Keki

Nerob zo seba naivného truľa.
https://spravy.prav...

24.01.2020 | king01

ak bol Kiska najlepsí prezident tak prečo ho nikto nepozýval len prezident na Ukrajinu o tom svedcí aký bol náš prezident čo kydal na Slovensko ,že sme mafiansky štát pritom on sám je.....tie reči ,že už neplánuje v politike ,keď skončí ako prezident, to iste ako hovoril, že on nemá záujem o ministerstvo vnútra a zrazu to myslel ako on sám ,ale tipujem vie si tam predstaviť Remisovú, toto je charakter.... ak nám majú vládnut odborníci tipu Kiska atd tak zbohom Slovensko, doteraz sa kradlo a dalsí sa chcu dostat k válovu stoj čo stoj.....

29.01.2020 | Keki

Za celých 5 rokov bol v ČR pár krát na Ukrajine, na povinných stretnutiach NATO, Eú a V4 v JK na OH a v Mexicu. Žiadna oficiálna návšteva nejakej silnej hlavy nebola ani vonku ani doma. Je to niktoš. Kto sa bude baviť s niekým kto osiera svoju vlasť? Nikto.

25.01.2020 | citatelTrendu

Kiska najlepší prezident? FAKTY::::: ANDREJ KISKA POŽIADAL O ÚČINNÚ LÚTOSŤ, TÝM PRIZNAL KRÁTENIE DANÍ, TRESTNÝ ČIN.
Zvyšok je balast. V normálnej krajine by nemohol ani páchnuť v politke podobne ako Fico, Danko a mnohí ďalší.

25.01.2020 | citatelTrendu

Ešte link k účinnej ľútosti (snáď budeš veriť Denníku N)
https://dennikn.sk/...

24.01.2020 | Money

Kiska nemôže dostať ministerstvo vnútra. Dnes je jasné, že bez Matoviča a Sulíka nič nezmení Kiska.
Takže Matovič bude minister vnútra a očakávam vyšetrovanie aj Kisku, ale rozhodne súd - nie že nejaký úradník na finančnej správe rozhoduje ako sudca, lebo ostatní podnikatelia sa nechcú súdiť s finančným úradníkmi z danovej správy, aby im neposielali kontroly do firmy a neblokovali DPH.

A verím, že aj systém DPH sa zruší ako je teraz a zavedie sa systém ako bude v česku, posledný v reťazci ktorý predáva neregistrovanému na DPH - môže učtovať dph.
A kradnutie DPH a čarovanie s faktúrami bude ešte enormne násobne ťažšie a viacej penazí príde do kasy štátu.

24.01.2020 | roberto7

popravde Kiska bol asi lepsi prezident ako Gasparovic. Zaroven Kiskovi nemozem doverovat koli, pretoze 2x na celej ciare zlyhal, 1. umoznil Ficovi pokračovať vo vladnuti pri protestoch za Slusne SK, mal možnosť zrusit vladu ale tak neurobil koli vlastnym osobnym nenaplnenym ambíciam kedze chcel zalozit vlastnu stranu a potrebovalcas. Za 2. a to je od sudruha Kisku nehorazna drzost pretoze ide o statny zaujem, nebol ochotny zalozit koalíciui kt. by na 100 % porazila sucasnu vladu ako aj fasistov, zase len pre osobne nenaplnene ambicie

29.01.2020 | Keki

Ty si ďalšia naivná panna. Ako mohol zrušiť vládu? Vieš o tom že musí konať v rámci ústavy? Čo by si chcel ukrajinský majdan zo stovkami mŕtvych v uliciach? Tam sa prebrala moc silou a vidíš ako dopadli.
Ústava nič také prezidentovi neumožňuje pokiaľ je parlament uznášaniaschopný.

24.01.2020 | roberto7

nikto nevie co su to za ludia ti Zaludi, akurat je znane ze Kiska ukradol Matovicovi jeho pravu ruku do ktorej Matovic c riadne investoval a este tam je ten P. Seliga kt. to zrejme vtedy pocas tych protestov dohodol novu stranu s Kiskom. Opakujem, Kiska slubil v tych svojich vylevoch ze zalozi koalíciu kt. by jasne automaticky porazila Smer ale koli nenaplnenym ambiciam tak neurobil , uz mohli byt tieto volby v kt. ide o vsetko rozhodnute*ale kolu Kiskovi nix nie je jasne, zial je to spiatocnicky mocichtiivy diletant

29.01.2020 | Keki

A kde by tie hlasy nabral? Slovensko nie je Bratislava. Budeš vidieť ako sú jeho % nafúknuté. Kamarát Hřích z AKO mu dá koľko potrebuje, ale len virtuálne.

29.01.2020 | Keki

A kde by tie hlasy nabral? Slovensko nie je Bratislava. Budeš vidieť ako sú jeho % nafúknuté. Kamarát Hřích z AKO mu dá koľko potrebuje, ale len virtuálne.

24.01.2020 | Money

1. umoznil Ficovi pokračovať vo vladnuti pri protestoch za Slusne SK --- bože ako ľahko sa ti píše.
Funkčný parlament musí mať 76 poslancov.
Bugar NECHCEL položiť FICA, stačilo mu zahlasovať po návrhnu opozície proti vysloveniu dôvery vláde!!
Prezident vymenúva premiera na návrh, ale KEBY NEVYMENOVAL, porušil by ústavu alebo nie?

ak by porušil ústavu, môže byť trestne stíhaný.
a myslím si, že opozícia mu nejako veľmi nepomáhala na to, aby MEDIALNE BUSILA A BUSILA do Bugára, lebo nebušíla a skôr prijali myšlienku, že bugár je i tak už podpísal "predaj vlastnej strany ficovi" za obchody pre CEO Slovnaftu a výhody pre madarov. Ono dnes sa práve Bugar hlasi k týmto výhoda.

ps: SNS tiež hovorilo, že ako ono ked bude ulica žiadať, ZAHLASUJE za pád vlády a nové voľby.

google je skvelá vec - presne SI PAMATA, KDE koho vodil za nos.
https://domov.sme.s...
alebo
https://slovensko.h...

25.01.2020 | Martiman

no, slušné slovensko bojovalo proti iniciatíve za vyhlásenie referenda o predčasných volbách formou petície. bolo treba 350 000 podpisov a potom zhruba 2,3 milionov voličov, ale stále lepšie, než Kiska so Šeligom, Bugár, Fico, Pellegrini, alebo Truban. Kotleba, Drucker, Sulík, Harabin... Poradie vymenovaných je len podla toho, v akom poradí mi prišli na um.

25.01.2020 | Money

z právneho hľadiska pre POSLANCOV vladnej koalície referendum NEMA ZIADNY ZAVAZNY CHARAKTER.
+ naklady cca 10 milionov eur.


I moja 6 ročná dcera vie lepšie manipulovať čo je lepšie.
asi ste na zlom webe, toto není pravda.sk

25.01.2020 | Martiman

ani protesty nemali ziadny zavazny charakter, a pozri sa co dosiahli. a to pisem bez ohladu na animozitu voci seligovi. mimochodom penazny argument je trapny, 10 milionov /350 tisic podpisov, to je necelych 30 eur na hlavu. ine blbosti sa financuju zo statneho rozpoctu, na ktorych sa podiela daleko menej ludi. btw trend je podobna uroven ako pravda.

29.01.2020 | Keki

Tak ako píšeš, ak by robil obštrukcie tak Ficovi by stačil návrh na odvolanie prezidenta a Kotlebovci hoci hlasovali za predčasné voľby tak by z radosťou hlasovali za odvolanie prezidenta.

25.01.2020 | Acla

Ak ministerstvo vnútra opozícii, tak najväčší odborný potenciál má jednoznačne OĽANO. Remišová je sólo, navyše by tam bol zjavný konflikt záujmov u predsedu Za ľudí, Sme rodina o ničom, SaS momentálne nemá odborníka na vnútro a žiaľ ani ho nemalo (Galko ním zaiste nebol), KDH takisto bez významného odborníka a PS-Spolu - škoda slov.

25.01.2020 | citatelTrendu

Presne, podobne to vidím aj ja. Bohužiaľ ani opozcia nemá morálne a odborné kádre na riadenie štátu. V podstate mi zostáva len menšie zlo, tak budem voliť aj s rodinou Druckerovu Dobrú voľbu. Len tu nemáš koho voliť.

25.01.2020 | Money

budeš voliť smerákov, lebo si zo smeru.

Odborné kádre má opozícia všetko lepšie ako DOTERAZ čo vládli.

Sulík ked zaviedol 19% sadzbu dane z príjmu , zrušil tie vaše výnimky a dotácie , príjmy štátu poskočili. Ešte i Mikloš sa čudoval.
Pretože toto není jadrová veta, ked motivujú sa podnikatelia, tak že im štát viac nechá, tak sú ochotnejší menej riešiť, či potrebujem to nové auto do podnikania, aby sa vytvorili náklady.
Takto Sulík ich motivoval, tým, že odstranil dan z dividend, ktorú ZDER SD zase zaviedol , bo si myslí, že viacej penazí vyberie. Nevyberie. Lebo DEMOTIVUJE. Duplicitné zdanenie penazí, ktoré už boli zdanené si nechá zdaniť iba ten čo musí, a tých je málo.

25.01.2020 | citatelTrendu

1. Pravici môžeš poďakovať za vysoké ceny potravín, kvôli 20% DPH na potraviny tu máme také vysoké ceny (samozrejme blufy že znížením DPH sa znížia ceny dúfam na mňa skúšať nebudeš, rovnako priznávam že aj príplatky zohrávajú svoj podiel na cene). Ale za ceny potravín sú v prvom rade zodpovední pravičiari.

2. Áno, pravica urobia poriadok v ekonomike. Ale to neznamená že budem voliť nekomptetentných a skorumpovaných pravičiarov:
Kiska-uznaný daňový podvodník
Sulík so SAS pre mňa neprijateľný pre OB a plánované ožobračenie najchudobnejších (plus kúpa pozemku v OLO-jasné dáš argument že kúpil. Otázka: Ak to bolo nevýhodné, prečo to kúpil práve on, šéf OLO?)
Hlina a Matovič-blázni
PS/SPOLU-progresívni blázni čo chcú ešte viac štátu a dokonca aj špicľovanie občanov+podpora migrácie.

Takže opakujem, PRAVICA neponúka LEPŠIU ALTERNATÍVU SMERU, SÚ ROVANKÍ. Preto to dám Dobrej voľbe. Ty si voľ koho chceš, pravica ale nemá kvalitné kádre ani program.

Áno, volila by som pravicu, ak by priniesla zmyslupný program. Veru si ich aj čítam, ale napr. zredukovaniu štátu a samospráv sa nevenuje nik (trochu SAS v rámci objektivity). Opozácia je slabý odvar, nevidím tam odbornosť. Nevidím.

26.01.2020 | Money

dobra voľba -

Drucker nevie riadne vysvetliť nízku cenu za pozemky, ktoré kúpila jeho manželka
https://domov.sme.s...

https://www.topky.s...
v centre pri plazi na Floride polovovica veľkého domu s bazénom za 50000 €

29.01.2020 | Keki

Drucker je Pentou nastrčený aby bral hlasy Smeru. Iný význam nemá.

25.01.2020 | Darija

Za mňa najhoršia vláda za posledné roky a rovnako tak najhoršia ponuka opozície. Terminátor po porážke je šuvix. Platí bez výnimky pre všetkých.

25.01.2020 | citatelTrendu

Darija, presme tak. Toto bola najhoršia vláda (plus teda Mečiarova) akú sme kedy mali a zároveň
najslabšia ponuka opozičných strán v histórii. Naozaj, tu nie je koho voliť, stačí ísť rad za radomn, nájdem kopec výhrad ku každej strane a nájdem kopec skorumpovaných politikov v klaždej strane. Takže menšie zlo Dobrá voľba, Drucker bol aspoň dobrý minister zdravotníctva.

25.01.2020 | Darija

Drucker bol nominantom Smeru a takéto nominácie sa nemanažujú prieskumom trhu, aby sa vybral najlepší z najlepších. Jednoducho, musel byť už dostatočne dobre preverený na to, aby mu mohlo byť umožnené zapadnúť, do (na informácie) veľmi citlivej, dlhodobo chránenej štruktúry, kde je súhlas s ideológiou povýšený na prvé miesto a odbornosť na posledné.

25.01.2020 | citatelTrendu

Lenže výsledky má, na rozdiel od Zajaca (hl. odborník na zdravotníctvo v SAS) čo tu sprivatizival ziskové oddelenia v nemocniciach a stratové nechal na krku štátu a samospráve. Tak sa naozaj nedá hospodáriť kladne alebo s vyrovnaným rozpočtom.
PS: Ak ma pamäť neklame, Drucker bol odporučený Pellem, nie Ficom.

26.01.2020 | chr

Darina , druky odmietol odvolať Gašpara . Radšej odišiel z funkcie. Takto mu to rozkazal hranol. Nedokázal vyjadriť svoj názor. ak to teda chcel. Ale on to nechcel . Len prišiel na to , že hranol končí a je voľba bola bola zlá a u hranola kariéru nespraví. Takže mu ostalo len odísť a začať ako hranol popri predsedovi. Použil presne jeho metódu. Druky je ďalší hranol. A jeho kariéra bude kópia hranolovej. Jeho budú voliť len hranolovej odídenci. Počkáme a uvidíme po voľbách.

26.01.2020 | Darija

To ja dobre viem. U mňa nemá nikto šancu, ak kooperoval s boľševikom. Bohužiaľ, stále sme v menšine. Aj keď po tých rokoch so zatiahnutou ručnou brzdou tomuto trendu fakt nerozumiem.

27.01.2020 | chr

Máš 100% pravdu . Ale je tu to ale. Hranol použil Gebelsovu metódu o opakovanej lži . Od začiatku vyhlasuje , že opozícia je slabá alebo nie je vôbec. Samozrejme , že to je klamstvo . Opozíciu máme a je celkom dobrá . Takže aké máme východisko z tejto patovej situácie . Ísť nevoliť ? To je najhoršia varianta. Voliť hranolpartaj ? Po toľkých svinstvách čo spôsobili ? Neprijateľné. Voliť opozíciu mi príde ako najmenšie zlo. Aj keď voliť akékoľvek zlo je hlúposť. Ako teda vybŕdnuť z tejto situácie. Sme v polohe , keď musíme niečo spraviť , aby sme sa posunuli ďalej . Takže , každý sa musí rozhodnúť sám a niečo spraviť . Nielen stále a všetko kritizovať. Ja použijem zdravý sedliacky rozum . A ten velí vymeniť súčasnú vládnu kolalíciu za opozíciu. Takže si vyberiem niečo z opozičného košiara. A ak sklamú počas výkonu mandátu a ja usúdim , že je potrebné použiť zdravý sedliacky rozum , tak ich v ďalších voľbách vymením. Toto je môj spôsob na riešenie tohto stavu. Nikomu ho nevnucujem. Každý je kováčopm svojho šťastia , ako vravi naše príslovie. Nikde som nečítal od diskutujúcich ako budú oni riešiť túto situáciu a ako budú voliť. Ja v tom mám dlhodobo jano a držím sa tohto princípu. Odmietam hranolovu teoriu o nadradení vládnucej strany nad opozíciou a tým jej povinnú voľbu. Počkáme a uvidíme .

25.01.2020 | Vyktorka

Z tých trasorítok, čo ste tu natrieskali, ani jedného. Obyčajní pregcávači a oná leydy má v génoch zakódovanú nezdôvodnitelnú nenávisť k Rusom, ani keby znášala zlaté vajcia (niekedy som jej aj začala fandiť) ámen howgh.

27.01.2020 | Money

DOBRA VOLBA - ešte stíha bohatnúť.
nemajú problém, kradnúť aj počas kampane do parlamentu.

citujem:
Rempo však predložilo ponuku, že nočnú bielizeň dodá za 188-tisíc eur, čo bolo o tisíc eur menej ako Rutex Trade

Čítajte viac: https://index.sme.s...

aká náhodička.
suťažime bud sami, alebo o 1000 nad konkurenciou.

zakazky:
1,2 milióna eur bez dane z pridanej hodnoty.
3,76 milióna eur bez DPH
spolu: 4,960 mil eur.https://tender.sme....

spojitosť s druckerom
https://domov.sme.s...

https://www.etrend....

27.01.2020 | Money

i Drucker pôjde do basy.

Pekne bude vyšetrovaný, odkiaľ pani manželka získala peniaze a prečo za lacno nakupila pozemky ako štandardná cena.
Inak samozrejme u predávajúceho ide o skrátenie dane z príjmu - vid transferové ceny,,

.......
Podstata transferového oceňovania spočíva v porovnávaní ceny, resp. ziskovej marže, ktorá bola dosiahnutá v kontrolovanej transakcii s cenou dosiahnutou v nekontrolovanej transakcii.
Prečítajte si celý článok na:
https://www.podnika... © Podnikajte.sk

28.01.2020 | Money

DOBRA VOLBA - krásne to ficko vymyslel, dobrá voľba pre tých, čo nechcú fica ale chcú sa nechať oklamať.

a pekné čítanie sa nájde a j diskusii ako šikovne ficko uvažoval
komédiu pre hlupáčikov, aby sa mohlo dalej kradnúť

https://index.sme.s...