Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rezort vnútra navrhuje občianske aj pre deti do 15 rokov

28.05.2019 | TASR

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

29.05.2019 | Martinoid

Ocipovanie obyvatelstva pokracuje.

29.05.2019 | martin33

Presne tak, raz to aj tak pride. Technologia je na zaklade povinneho cipovania maciek a psov uz dokonale overena a obcianske aj pre deti su tak len prechodnym krokom . Mainstreamove media uz maju pripravene clanky o tom, ze ten kto nechce byt ocipovany, je konspirator a nedokaze byt dostatocne "pokrokovy".

29.05.2019 | Martinoid

Uz nie pokrokovy, ale progresivny.

29.05.2019 | martin33

To je len na "oklamanie nepriatela", tak ako v reklamach miesto "horcika" hovoria o "magneziu" a z "obilnin" su zrazu "cerealie". Znie to tak pokrokovo :-)

29.05.2019 | shaggy

Ale tak to je. Si proti čipom? Nie si pokrokový. Si proti neekologickým elektroautám? Nezáleží ti na životnom prostredí. Si proti EÚ? Si fašista.
Pokrokové onálepkovanie nepriateľa v praxi. Voľakedy sa tie nálepky dávali na oblečenie, teraz sa to robí online. Nepriateľ musí byť vždy riadne označený.

Čo na tom, že často to býva presný opak. Proti povinným čipom sú tí najpokrokovejší ľudia, ktorí by si ich dali dobrovoľne, ale nechcú ich mať nanútené od Veľkého brata. Elektroautá odmietajú ľudia, ktorí si uvedomujú, že aj keď nemajú výfuk priamo na sebe, majú ho niekde inde a ich výroba tiež nie je celkom ekologická. A proti tej EÚ sú ľudia, ktorí vidia, v akú totalitnú veľmoc sa mení a že zabíja to, čo bol jej pôvodný zmysel (sloboda).

30.05.2019 | radovana

Každý kto má mobil je v podstate "očipovaný", takže poukazovať na nejaký čip na občianke, ktorý sa dá čítať len zo vzdialenosti pár centimetrov, je smiešne.