Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Rybaniča odsúdili na trojročný podmienečný trest

25.06.2019 | TASR

Diskusia (17 reakcií) Pravidlá diskusie

25.06.2019 | martin33

Ak ma prezidentka "gule" tak mu udeli milost.

25.06.2019 | zajo-

Alobalovanie môže pokračovať...

25.06.2019 | peby2015

Toto že nemá , ale Kiska mal ale milosť by mu asi nedal.

25.06.2019 | martin33

Pri dnesnej transgender agende nema nikdy clovek istotu :-)
Ale prave preto som ich dal do uvodzoviek, lebo aj ked nema gule, tak "gule" mat moze.
Kiska sice mal (pravdepodobne) gule, ale "gule" urcite nemal.

25.06.2019 | Nemo79

Cize signal do buducna - vysr*t sa na nejake nahlasovanie podvodov a zvlast politicky postavenych cinitelov. Smeracka, Snsacka, Mostovka a dalsie chasky sa mozu veselo chechtat a dalej odrbavat , vyhrali v sportke, bola doba "kesu" a podobne kydy.

25.06.2019 | Roman Kanala

Fico disponovalo informáciami spadajúcimi pod danové tajomstvo a zverejnilo ich - Matovicove dane, Kiskove dane.
Matovic zverejnil Fico majetkové pomery v Belize.

Vdaka Rybanicovi sa vysetrujú kalibasteri. Vdaka Fico boli (sú) nezákonne sikanovaní Matovic a Kiska. Cin inak trestny, ak odvracia väcsie nebezpecenstvo, v nutnom rozsahu prestane byt trestnym. Myslím si, ze to je Rybanicov prípad.

Rybanic je hrdina, spôsobil pád darebákov a kalibasterov.

25.06.2019 | @@@

aha ....niektory ludia použivaju dvojity meter vidieť to aj tu ...rybanič porušil zakon ..ak o niečom vedel mal inrofmovať policiu a nie media alebo svojich kamaratov z Sas ....

to čo tu niektory ospravedlnuju je potom smiešne lebo vy len ukazujete že ked sa ti vaši dostanu k moci nič sa nezmeni lebo zas bude platiť "naši ludia možu všetko " .....

takže cele to za slušne slovensko alebo za lepšie slovensko su len dalšie frazy na oj.banie ludi ked sa nakoniec zas nič nezmeni a ked zas to bude naši vyvoleny a ti ostatny :D :D :D

25.06.2019 | bozsky

Ale vsak "nasi ludia mozu". Je to vidiet vsade, aj u Valla, aj u Kisku, aj u vsetkych. Politika sa zmenila na nabozenstvo. Komu veris, ten moze vyvrazdit superov, lebo je to v "zaujme svetlejsich zajtrajskov".

25.06.2019 | mba

Mafia opat raz vyhrala... Skorumpvani, alebo sprosti sudcovia. Kde je princip spravodlivosti?! Asi treba zopar z nich defenestrovat, aby sa konecne na Slovensku prebrali a zacali vnimat spravedlivost. Minister vnutra, ktory ma pod palcom policiu, robi danove podvody a bankovy uradnik ich ma nahlásit policii?! Co je toto za stat?! EU?! Afrika!

25.06.2019 | mba

Sudu predsedal sudca: JUDR. Peter Šamko, trvale bytom Na Revíne 17, 831 01 Bratislava, mobil: 0904 690 200. Dalsimi sudcami boli: Karol Kováč, Tibor Kubík a Vladimír Buchwald.


Ak Filip Rybanič zistil v banke niečo nekalé, mal to najprv oznámiť banke alebo prokuratúre, až potom novinárom, povedal súd. Zároveň kritizoval políciu za to, ako Rybaniča nezákonne zadržala.

Takže Rybanič to podľa sudcu mal najprv nahlásiť Kočnerovej podržtaške, resp. Ficovmu spolužiakovi. Bože, čo za sudcov to v tomto štáte rozhoduje?!

25.06.2019 | Roman Kanala

A o dovolaní rozhodne JUDr Harabín.

25.06.2019 | lacusko

Sud chcel, aby obcan postupoval v prvom rade podla zakona. Neslychane.

26.06.2019 | mba

Ibaze v zakonnom state nesedi na cele GP mafia a na Najvyssom sude psychicky chory extremista. Whistleblowing je zakonny a nad mafianskymi zakonmi stoji ustava. Aj Hitler ovladol Nemecko a vrazdil "legalne".

Neslychane je, ze Kalinak nie je ani obvineny, ale Rybanica vyviedli z banky ako mafiana a on je na rozdiel od Kaliho odsudeny.

Podla Vasej reakcie, ci Vy nebudete jeden z tej bandy bezcharakternych a nedotknutelnych rozhodujucich podla zakona. Vysledkom je totalna moralna zumpa na SK...

26.06.2019 | mba

Vdaka Rybanicovi vieme, ze Kalinak nie je sympatak, ale obycajny grazel. Este aj toho Vietnamca uniesli.

26.06.2019 | mba

Spravodlivy by bol rozsudok zakazu cinnosti v banke na x rokov a uviest v rozsudku jednoznacny postup pre vsetkyvh ostatnych do buducnosti ako postupovat v situacii ked MV celi mafian, na GP sedi podrztaska mafiana a Najvyssiemu sudu veli kamarat mafianov a psychicky naruseny extremista. Takto je to iba dalsia fraska a podpora mafie. Ale to by sme chceli od kralovsky platenych akoze sudcov moc. Takto sud odkazal vsetkym: nic nehlaste a ked uz, tak mafii v cele MV!

26.06.2019 | mba

Alebo GP. Je to jedno. Vsetci su kamosi za oponou...

26.06.2019 | LPB

Zuzana má šancu... tam kde zákon/súd kašle na morálku.