Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Harabin sťahuje svoju kandidatúru na predsedu Najvyššieho súdu

05.09.2019 | TASR

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

05.09.2019 | Roman Kanala

Hehehe, že vraj:

Harabin doplnil, že tejto „politickej kaste“ nejde o ľudí, spravodlivosť a zákon, teda o to, čomu má slúžiť NS. „Ide im vždy len a len o seba a ich vlastné privilégiá. Predseda Najvyššieho súdu zvolený za týchto podmienok bude slúžiť iba vrcholnej privilegovanej kaste a jej bohatým sponzorom,“ povedal Harabin

A teraz čo povedal v 1994:

Haló, Baki? Tu Štefan.

https://spravy.prav...

05.09.2019 | al0

pozor, aby ta ta jeho podarena dcerenka nezazalovala

05.09.2019 | beauty

"Cisárovná" je nahá! Vymenovaním Kováča stratila akékoľvek morálne právo, ktoré pri jej podvodoch bola aj tak diskutabilné, na táranie o nejakých hodnotách. Voliči, ktorí volili kedysi Kisku, aby Smer neovládol všetky ústavné posty, by mali spozornieť pri budúcich voľbách, zvoliť jej rodnú stranu, by sa občanom SR mohlo riadne nevyplatiť. Americké základne a vpustenie migrantov sú nezvratné procesy bez možnosti nápravy.

05.09.2019 | demo50

Fú-ha, to bola poriadna dávka...

06.09.2019 | Natt

Ale moj. My ako pravi slovaci mame radi plesnive nemocnice , v ktorych sa umiera, horiace vlaky, vyrabovane lesy, holohlavych agresorov . To je to nase co chceme. Ale boze chran utecencov , ktori ..az 10 ti utekaju od nas kade lahsie , lebo tu je to take fa*a... to je nas hlavny problem ... Smer...narodne ..na straz ;)

06.09.2019 | beauty

Preto nás Skladkova princezná povzbudila, aby sa Slováci nebáli umierať, že áno, môj. Obrat sa na reformátorov Zajaca a Miklóš a, ktorí sprivatizovali všetky ziskové činnosti vzdravotnictve a vytvorili siukromne zdravotné poisťovne s povo!enim zisku, tam sú Tvoje odvody. A aby sa sa neunúval s odpoveďou, že Fico tu vládne už 12 rokov, tá Tii pripomínam, cimsa dodnes chváli Miklóš, že všetky tieto tzv. reformy robili tak, aby boli nezvrátiteľné.

05.09.2019 | Don Quijote

To odporné skorumpované tučné prasa by sa malo sťahovať jedine do Leopoldova. Z dôvodu ochrany národného hospodárstva, by som Harabinovi neodporúčal návštevu východu, keďže tam šarapatí prasačí mor, mohol by ho rozniesť po celej republike.

05.09.2019 | zajo-

a netreba odporúčať návštevu východu ani vypasenému mastibruchovi Viagrovi s pr.merosami vo vačku pre nučku, ktorý je už taký vypasený, že by sa jeho ksicht nezmestil ani na bravčovú konzervu.

05.09.2019 | bohuskoknm

Harabín to vzdal, no ostali tri fúrie s takým istým charakterom ako on (možno sú kultivovanejšie), len nosia sukne!