Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Saková: Ak bolo Slovensko zapletené do únosu Vietnamca, bolo to nevedome

03.01.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

03.01.2019 | Roman Kanala

Čo to chúďa nešťastné posplietalo?
Zlodejsko bolo zapletené do únosu vietnamského občana a bol na to použitý vládny špeciál, lebo to konštatovala nemecká polícia. Zlodejská kalícia rozkošnou papuľkou svojej ministerky spochybňuje etablované fakty a berie ich ako pracovnú hypotézu, ako jednu z možností.

Vraj sú aj iné spôsoby, ako sa mohol dostať z krajiny. Tak hádajme. Mohol ísť do Vietnamu dobrovoľne peši. Mohol ísť stopom, alebo si mohol zaplatiť pašerákov ľudí, a to by možno dostal aj zľavu, lebo väčšinou sa uteká opačným smerom. Je úplne logické, že sám a dobrovoľne ušiel z krajiny, kam sa uchýlil so žiadosťou o politický azyl, do komunistickej diktatúry, kde riskoval doživotný žalár a mal pravdu, lebo dostal dva doživotné rozsudky.

Keď zvieratko veľmi chce, aj motyka vystrelí.

Ale čo ak naozaj? Tak aj toto je vopred vyriešené. "Ak sa toto preukáže, tak sa na úrovni diplomatických krokov príjmu opatrenia. Deklaroval to predseda vlády, minister zahraničných vecí aj ja", povedalo zvieratko. Žiadna trestnoprávna rovina, žiaden únos, žiadne zneužitie právomoci ani marenie úlohy verejným činiteľom. My to tým darebákom zločinným ukážeme. Pošleme im protestnú nótu. Tak ich potrestáme, aby sa nabudúce báli. A Ficov kámoš to zariadi.

03.01.2019 | zajo-

a stále nebolo vysvetlené, že prečo oklamali Poľsko

04.01.2019 | catto

Bezpečnosť nášho štátu je v dobrých rukách - vietnamci si tu môžu robiť, čo chcú a ešte im aj pomôžeme...

04.01.2019 | lepardu

Rapavá zatiaľ bezchybne plní Kaliho úkolovanie-povýšila mu ochrankára a teraz toto skvelé vyhlásenie. Birmovanec s Kalim môžu otvárať novoročný šampus-aj keď s miernym oneskorením...