Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Schválili zmenu ústavy, ktorá sprísňuje ochranu pôdy

16.05.2017 | SITA

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

17.05.2017 | Vyktorka

Títo pravičiarski saskári by neváhali predať aj vlastnú mater tak, ako ekonomický banditizmus za miklóža, ten chcel aj z budovy Národného divadla spraviť
kšeft na podnikatelské účely, fuj časť slovače že to volíte.

17.05.2017 | Brano L.

Síce neviem, ako sa správajú sas-kári, ale viem, že dvojtvárnosť tzv.národných je zjavná. Na jednej strane sa bijú do pŕs a sprísňujú ochranu pôdy, na druhej strane práve včera schválili a znásilnili právo vlastníkov pozemkov, lebo budú si môcť s buldozérmi na cudzích pozemkoch robiť čo chcú!. A prečo? lebo sú primitívny chválenkári a neschopáci, ktorí sa chvália, ako idú stavať nejakú cestu, dialnicu, alebo železnicu - dosaďte si, čo chcete bez toho, aby naozaj mali pripravené všetky prípravné kroky, medzi ktoré patrí aj výkup,resp.podpísané dohody o výkupe pozemkov.

17.05.2017 | HlasNaHlas

Presne tak sa bil do pŕs ich bývalý líder, nejaký SLOTA, ktorý znevažoval rómov a všetkých , čo podľa neho nemlai elitnú slovenskú krv. A potom tento elitný člen tzv. elitnej strany, ZLODEJ, vykradlo vlastnú stranu tak, že im ostal len jeden stôl a počítač, a potom tento slovenský sokol odletel do Prahy, kde sa trvalo zdržiava, lebo vie, že tu by mu zopár roduverných rozbilo papuľu a odseklo zlodejské paprče.
Ej, bisťu, to je SLOVÁK!

17.05.2017 | bluehen

Dialnice su presne ten isty pripad ako ine sietove stavby (vodovody, elektrika, plyn, vselijake kable). Majitel pozemku ich jednoducho musi strpiet, neexistuje tam ziadna demokracia a vlastnicke pravo, len ferovost ktoru by mal niekto zarucit. Nic by sa inac nepostavilo - staci ak jeden podielnik s 121/354221 podielom na nejakej luke nesuhlasi, a kolko takych sa vyskytne. Tuto debatu tocia snad len spekulanti s pozemkami ktore nakupili a chcu co najviac trhnut.