Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šefčovič chce vymeniť Junckera. Oznámil kandidatúru na šéfa eurokomisie

17.09.2018 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

17.09.2018 | martin33

"Pred 30 rokmi, keď som bol mladým študentom v Bratislave, som sa pozeral cez plot z ostnatého drôtu, neslávnu železnú oponu. Zaujímalo ma, ako žijú ľudia na druhej strane rieky Dunaj."......a preto som isiel studovat do Moskvy, na elitnu komunisticku skolu MGIMO, okrem ineho aj liahen agentov KGB.
https://www.aktuali...

18.09.2018 | HlasNaHlas

+ To je úplne super.

Šefčovič je človek, pomocou ktorého Rusko úplne rozloží Úniu a opäť sa zmocní bývalých sovietskych satelitov. Držím mu silne palce, aby sa NEstal predsedom EK.

17.09.2018 | Roman Kanala

Upratovačkám nenecháte hovoriť do toho, čo máte robiť. Tak prečo to tolerovať politikom?
Smú politici robiť, čo chcú, alebo len to, k čomu dostali mandát? Smú medzinárodné organizácie usilovať o nadvládu nad členskými štátmi, alebo by mali len napĺňať mandát, kvôli ktorému vznikli?
16.05.2016
https://blog.etrend...

Odkiaľ sa berie vrchnostenská arogancia bruselokratov a prečo sa "Union européenne" stále viac podobá na "Union soviétique". Súdruh Šefčovič spomenutý na konci článku.

17.09.2018 | Zotročená liberálna myseľ

Správne otázky...žiadny tvor vo mne nevyvoláva väčšie opovrhnutie ako "politik" a počúvam hovoriť o tých istých pocitoch ľudí všade okolo seba. Tieto parazitické curvy ničiace životy miliónom ľudí patria do basy na doživotie.
Súdruh sovietčik Šefčovič zapadol do toho zvrhlého "systému" dokonale.

18.09.2018 | Roman Kanala

Šefčovič: Európska suverenita posilňuje národnú
Andrej Matišák, Pravda Kali & Bejby 18.09.2018 12:00
https://europa.prav...

V skutočnosti je to trochu inak. Európska suverenita OHROZUJE národnú suverenitu členských štátov. Otvorene ju pošliapava, používa arogantné vrchostenské praktiky. Spôsobila krízu Eura, spôsobila brexit a vzburu V4. Má potenciál spôsobiť rozpad EÚ v prípade, že Junckerov následník bude v tomto kurze pokračovať.

Čo by bola škoda, lebo EHS bol fajn projekt. Zmršilo sa to po Maastrichte a eure, a úplne to šlo do hája po Libanonskej zmluve, ktorá už nebola dobrovoľná, ale viac-menej vynútená. A je to koniec všetkých zmlúv, lebo od nej sa odvíja diktát a právo silnejšieho.