Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šefčovič: Moje videnie sveta zdieľa 60 percent ľudí

17.03.2019 | TASR

Diskusia (20 reakcií) Pravidlá diskusie

17.03.2019 | Roman Kanala

Hepšíšmária, to je ale blb. Ak ten výrok otočíme, tak proti tejto červenej moskovsko-bruselskej bábke a všetkému, čo reprezentuje, hlasovalo 81% voličov.

Zdá sa, že smerácke hnojomety sú naštartované.

17.03.2019 | zajo-

60 %... Snívajte s nami...

17.03.2019 | Roman Kanala

Je jasné, že to libreto mu napísali nejakí smerácki skribovia. Asi Blaha, ten je zhruba na tej mentálnej úrovni. A Šefčovič poslušne spieva, ako mu zhora pískajú. Oľutuje to. Zhovadí sa a už robotu nenájde.

17.03.2019 | enko

je mi zle ako sa tento panko od polnoci snazi presvedcit ludi ze je vhodny a dokaze vyriesit 100% problemov nas vsetkych a neustale vytahuje na caputovu to jedine - liberalny postoj ku adopcii, mam dost neustaleho hadzania hnoja a castokrat vymysleho hnoja, zrazu sa nechce ani ukazat so smerakmi, vie o tom ze Blaha blogoval celu noc v jeho prospech ?:))))

17.03.2019 | olivertwist

kariérizmus, populizmus, korupcia, klamstvá... to sú hodnoty komunistu Maroša Filcka Šnicloviča !

17.03.2019 | lepardu

Tento KGB-ácky produkt moskovskej univerzity sa snaží presvečiť slušných ľudí, že je presvedčený katolík a že chodil s prababičkou či kým do kostola. To si ozaj myslí, že mu to voľakto zožerie? Je to pri tom len bábka v rukách birmovanca, ktorého považuje za najlepšieho premiéra všetkych čias a nikdy inak! Ľudia choďte v druhom kole určite voliť, aby sa tento vysmiaty bezcharakterný šmejd nestal prezidentom!

17.03.2019 | Ivan475

ešte sa doučí tých 10 prikázaní (nepokradneš snáď tiež dáko precedí cez tie zuby) a bude ako lusk..

17.03.2019 | oko

flexiSefcovic to pocita zda sa takto: za kecy o socialnom programe ma 20% podporu ficovolicov. pozrie ako dopadli fasisti - prida ich temy a pripocita 25%. krestanske a narodnostne odhadom cca zostavajucich 15%.
hm, ak este prizna komunistu a doplni liberalny profil, vyjde mu ze ma spolocny pohlad so 100% volicov.
bude jediny a univerzalny krestansko-komunisticko-liberalne-narodno-socialno­-antisystemovo-proeuropsky kandidat. no kto by takeho spajaca nevolil

18.03.2019 | Koba

ale harabinovci a kotlebovci predsa boli za radikalnu zmenu v tomto state a nejako mi pride schizofrenicke, ak by volili v druhom kole sudruha pobirmovaneho komunistu, kedze reprezentuje sucasny prehnity system

18.03.2019 | bozsky

cele tieto volby su jedna velka fraska.

18.03.2019 | noblesa

fraskou su vacsina tvojich komentarov

18.03.2019 | handlovčan

že to nieje žiaden genius to som vedel. Ale že sa stane z neho behom týždńa praktizujúcí katolík a ešte aj birmovaný ,tak to je skutočný politický kotrmelec.Ako odpovedal komisii keď išiel študovať do Moskvy?Klamal vtedy a klame aj teraz.

18.03.2019 | HlasNaHlas

+++

18.03.2019 | chr

Šefčo nezaprie svoju podstatu pobirmovaného komanča. Nemá žiadny problém otočiť kabáta do akéhokoľvek vetra. Jeho zásady sa zhodujú so zásadami hranolpartaje . " nikdy nič nikomu , iba sebe samému". A teraz si predstavte , že sa po neuspešných voľbách vráti do eurovlády . Len tak , akoby sa nič nestalo. A podľa neho sa to nazýva diplomacia .

18.03.2019 | Koba

najlepsie bude, ak bude musiet vysvetlovat, ako to myslel s tymi migrantmi, mensinami, potratmi a pod... lebo v komisii tieto temy standardne presadzuje... tam si musia tukat na celo, co tu rozprava

18.03.2019 | Jozko Ferko

Europarlament schválil zriadenie fondu pre azyl a migráciu. Dokument obsahuje aj solidárne prerozdeľovanie migrantov – povinné kvóty. Za návrh hlasovali aj traja europoslanci Smeru
1339
Bratislava/Brusel 15. marca 2019 (/Video: Youtube)

Richard Sulík priamo z Europarlamentu hlási, že Európsky parlament dnes schválil, a to sa podržte, zriadenie fondu pre azyl a migráciu
Na snímke predseda strany Sloboda a solidarita (SaS) Richard Sulík
Tento fond má mať obrovskú sumu peňazí k dispozícii, vyše 10 miliárd eur, na ktoré sa skladáme aj my, Slovenská republika.
Podľa pánov Komisie, ktorá tento návrh predložila, má medzi iným podporovať legálnu migráciu. „Vidieť, že páni v Komisii sa ničomu nepoučili z poslednej krízy,“ uvádza vo svojom videu Richard Sulík. „No ale horlivým poslancom v europarlamente a, dá sa povedať snílkom, sa podarilo tento návrh ešte viac vyšperkovať.

Lebo doplnili do tohto návrhu nielen podporovať legálnu migráciu, ale posilňovať a rozvíjať politiky v oblasti legálnej migrácie. Má vzniknúť nová agentúra Európskej únie pre azyl a nad rámec návrhu Komisie sa má zvýšiť úloha mimovládnych promigračných organizácií,“ zdôrazňuje Sulík.

Mimovládne organizácie je nástroj nadnárodných síl na presadzovanie ich záujmov na úrovni národných a štátnych politík a je to aj z prijímanej legislatívy stále zrejmejšie. Nejde o žiadne občianske hnutie, ale o platený nástroj na presadzovanie vopred určených cieľov.
Richard Sulík pokračuje znepokojene: „Toto je úplne šialené, čo sa tu deje. Namiesto toho, aby vynakladali maximálne úsilie na zastavenie akejkoľvek migrácie, to čo sa dialo posledné tri – štyri roky, kedy niekoľko miliónov migrantov prišlo do Európy, zjavne nestačilo. Zjavne, či už páni a dámy v Európskej komisii alebo aj tu v EP nevidia, aké problémy migrácia prináša. Nie, oni idú ešte podporovať legálnu migráciu. A samozrejme, to nezabudli doplniť, ide aj o solidárne prerozdelenie – tak to píšu doslova – sa v tomto návrhu píše: „v súlade so zásadou solidarity a spravodlivého rozdelenia zodpovednosti“. To je len pekne napísané, že chcú aj povinné kvóty,“ komentuje zhrozený Sulík.

„Samozrejme, že som proti tomuto návrhu hlasoval, považujem ho za neprijateľný,“ dodáva Sulík,
„Ale veľmi ma prekvapuje, že všetci traja prítomní poslanci Smeru hlasovali za tento návrh.“
“Návrh ako celok, bohužiaľ aj s hlasmi poslancov SMERU, prešiel.”

V novom fonde pre migráciu ide o 51-percentné navýšenie oproti predošlému rozpočtovému obdobiu. To, že ho teraz po búrilovom migračnom období europoslanci schválili, len dokazuje, že EÚ sa vydala na cestu politického pretláčania agendy, a to bez akejkoľvek snahy zladiť rozdielne prístupy krajín EÚ. Upozorňuje na to ďalší europoslanec, Branislav Škripek.
Napríklad práve Slovensko, ako aj iné konzervatívne krajiny chcú riešiť migračnú krízu tam, kde vzniká. Vynútené “finančné prostriedky z tohto fondu budú pôsobiť presne opačným efektom, teda ako magnet pre nových žiadateľov o azyl,” konštatoval Škripek.

Schválenie tohto fondu a z neho vyplývajúce záväzky budú tvrdo zasahovať do národných kompetencií jednotlivých štátov.
Zo Správy o návrhu nariadenia Európskeho parlamentu a Rady, ktorým sa zriaďuje Fond pre azyl a migráciu, vyplýva, že fond by mal podporovať účinné riadenie migračných tokov, a to aj prostredníctvom podpory spoločných opatrení pokiaľ ide o prijímanie osôb, ktoré potrebujú medzinárodnú ochranu, ďalej prostredníctvom presídlenia a presunu žiadateľov o medzinárodnú ochranu, alebo osôb, ktorým sa poskytla medzinárodná ochrana, medzi členskými štátmi, a tiež prostredníctvom podpory integračných stratégií a účinnejšej politiky v oblasti legálnej migrácie

18.03.2019 | skat

pripadal mi ako umierneny politik,kym sedel prec, ale neprekvapil ma, je to dalsi k0k07

18.03.2019 | demo50

Aj na túto falošnú KSSmer sviňu sa niekde voda varí, už ho iba treba vo voľbách "poraziť" aj s jeho stvoriteľom pobirmovaným komunistom hranolom. Pevne verím, že príležitosť vysporiadať sa s týmito arogantnými chrapúňmi si nenechá ujsť žiadny slušný Slovák a príde voliť. Svojim potomkom bude môcť povedať: "Áno, dal som ich dolu, aby vy ste sa mali lepšie!"

18.03.2019 | pierre002

tvoje videnie som videl na youtube ako si tancoval s pet flasami :D takto sa strapnovat kvoli robovi, stalo ti to za to? :D

19.03.2019 | chr

Ševčo , môžem ti zodpovedne povedať , že nie . 60% ľudí nezdieľa tvoje videnie sveta . A bol by si prekvapený , ako málo je týchto tvojich ľudí . Myslím , že by si to mohol zhrnúť na tých pár olidarchov , ktorý sú na tebe prisatý. Nič viac.