Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šefčovič: Také štedré programy ako doteraz už od EÚ evidentne nedostaneme

06.05.2018

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

07.05.2018 | mba

Slovenske eldorado cerpania (tunelovania) eurofondov konci a nastava boj o posledne susta. Mozno aj preto sa pani tak drzia korytka. Lebo uz tusia, ze nebude. Tak ako bolo doteraz.

SR v najlepsich casoch stale generuje deficit verejnych financii, v CR uz asi druhy rok po sebe skoncia s prebytkom. Pritom na SK je vsetko verejne v horsom stave ako v CR. A, bohuzial, i trend je zly...

07.05.2018 | Jozko Ferko

keďže voliči umožnili SNS aby sa dostali k eurofondom tak to aj tak vyzerá

07.05.2018 | Roman Kanala

Eurofondy historicky vždy prerozdeľovali buď fašisti, alebo Maďari. Najviac peňazí sa premelie cez životné prostredie a cez ministerstvo Žiliny. Teraz máme poprvýkrát zaujímavú anomáliu, že ministerstvo Žiliny má Érsek. Fašisti kradnú na obrane, ako doteraz v každej vláde, kam vstúpila ich noha. Tam nejdú eurofondy. Tak je tam menej kontroly.

07.05.2018 | IvanPe

10% eurofondov je 2 656mil € v roku 2017 z celkovych prijmov 17 432mil €, cize cca 15,8%, z celkovych prijmov statneho rozpoctu.
Vypadok tychto zdrojov je jediny strasiak pre narodno socialisticku cast slovenskeho volicstva, ktore pocuva na vydieracsku demagogiu skryvajucu sa v roznych formach za heslom vladnucich stran “ak nas nenechate kradnut oberieme vas aj o gate”. Az taky strasiak ze su schopni si svoju dochodkovu drogu (pridavky) vynutit nasilym. Putin sa musi rehotat na plne kolo: fasisti, ktorych financuje si pilia konar na ktorom sedia.

07.05.2018 | LPB

"...tak rýchlo rozvíjajúce sa krajiny, ako je Slovensko..." Hm, a ktorým smerom?