Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Šéfov Doprastavu znovu obvinili v kauze Branisko

06.04.2011 | Tom Nicholson

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

06.04.2011 | lebowski22


...ale ten clanok sa neda citat. nema to ani hlavu ani patu, clovek po docitani si skriabe hlavu ze co vlastne cital. to s tymi cistimy a necistymi peniazmi v uvodzovkoch je preboha co?

06.04.2011 | HromBlesk

Asi ide skor o inu vec. Blokujete nám Doprastavaci nezmyselnými krokmi verejné obstarávania a my nemôžeme stavať diaľnice?? My Vám ukážeme. A že majú za ušami doprastaváci vieme všetci. Je to práčka peňazí, tak sa tam vždy čosi nájde.

06.04.2011 | bluehen

akcionari (udajne poskodeni) su spokojni ale prokurator aj tak zaluje? v tomto state prokurator nenesie akukolvek osobnu zodpovednost za svoje konanie?

06.04.2011 | bluehen

akcionari (udajne poskodeni) su spokojni ale prokurator aj tak zaluje? v tomto state prokurator nenesie akukolvek osobnu zodpovednost za svoje konanie?

07.04.2011 | cobolo

Doprastav na stavbe tunela Bransko nebol pôvodne účastníkom žiadneho združenia. Lenže keď Váhostav v krízovom stave nebol schopný vo vládou stanovenom termíne dokončiť úsek Behárovce - Západný portál tunela, bol zo stavby odvolaný a tento úsek dokončil Doprastav. Tu nastal problém lebo druhý podľa ponuknutej ceny na tomto úseku boli Inžinierske stavby Košice a zákonite mali po Váhostave úsek dokončiť. Tu Doprastav korumpoval vedenie SSC cez účty vo švajčiarskych bankách. V tom je celá podstata obvinenia - korupcia za účelom získania zakázky.