Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sen Roberta Fica o štvorpercentnom poklese cien elektriny sa rozplynul

20.02.2017 | Zuzana Kollárová

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

21.02.2017 | LPB

Pekne zhrnuté, pani Kollárová, dobrá práca.

"nemôže retroaktívne zmeniť " To by bolo v právnom štáte. U nás gumák zavelí...

Neviem, či niekto predvídal takýto chaos, ale nepochybujem o tom, že zvíťazia, vyťažia z toho, zlodeji.

21.02.2017 | shelley

Tak takýto diletantizmus a zlodejina sa len tak ľahko nevidí! A ešte sa všetci tvária bohorovne! Nakopať do riti, svine!

22.02.2017 | peterval

Arogancia a zlodejstvo vlády Fico I, Fico II a Fico III dosahuje nové a nové rozmery. Slovensko má po Mugabem v osobe premiéra vlády Fica osobu, ktorá je absolútnou hanbou a výsmechom čestnosti a slušnosti. To, ako si Fico, Kaliňák a ďaľší vagabundi združení okolo organizovanej skupiny Smer dovolia orať na chrbtoch občanov, to nemá a dlho ešte nebude mať obdobu v európe.
Fico, ktorý dobrovolne vstúpil do komunistickej strany československa ( tento fakt v životopise úmyselne vynecháva) , 3x obrátil kabát politickej strany vo svojom živote.
Fico nemá hanbu vykrikovať že je " socialista" a zároveň sa ubytovať v obrovskom luxusnom apartmáne u daňového podvodníka Bašternáka, ktorému iný Ficov človek vyplatil cez daňový úrad milióny euro dph vratku neoprávnene.
Fico nemá hanbu kryť a dohadzovať štátne zákazky človeku ako evidovaný štbák Široký, ktorý neplatí svojim dodávateľom.
Fico nemá hanbu dať obrovskú dotáciu svojmu kamarátovi Brhelovi na sklárne, ktoré Brhel ani neotvoril.
Fico nemá hanbu , aby on a jeho mafia mali z čoho kradnúť, občanom už tretie obdobie každoročne zvyšovať odvody, dane, kolky, poplatky za autá, daň na poistenie atd.
A tento istý oligarcha Fico, nemá hanbu cez svojho poskoka Holjenčíka trestným činom ( protiprávnym odpisovaním už odpísaného majetku) zvýšiť sadzby a legislatívu tak, aby občan platil oveľa vyššie ceny za elektrinu, vodu, plyn aj teplo. Smerom ovládaný regulačný úrad nezmanipuloval iba cez rozličné koeficienty a fixné zložky iba ceny elektriny, ale aj plynu, vody a tepla. To všetko v najbližšom období budú platiť občania, aby Fico a Bašternák mali z čoho pre seba kradnúť.
Ešte nikdy v európe, ( snád okrem fuhrera) si nikto nedovolil takto masovo okrádať vlastných občanov, ako komunista Fico

21.02.2017 | HlasNaHlas

Fica držia na kresle len ceny energií a vlaky zadarmo. Ak padnú, padne aj on.

21.02.2017 | demo50

Súdruh plukovník Fico by nám mal na tlačovke spresniť, ktoré faktúry ešte máme roztrhať a ktoré už zaplatiť, lebo je v tom menší chaos. Najlepšie názorne pomocou nejakého Kazigrafu. A označiť vinníka zodpovedného za tento chaos, zrejme Radičovú.

22.02.2017 | Kmeť Marian

nie sen ale tliachanina velkého klamára tlčhubu - Fico klamstvá ho dobiehajú

22.02.2017 | Stanislav Brath

No, dajte do rúk moc šmejdom a "výsledok" je zaručený. Ale tragédiou tohto štátu je, že aj po tom všetkom sa nájde nemálo "voličov", čo podporia šmejdov aj v nasledujúcich voľbách a udržia ich pri moci.