Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Širokého Váhostav má ďalšiu diaľnicu. Troch lacnejších vylúčili

07.02.2013 | Jana Morháčová

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

07.02.2013 | Mato Hagan

Pri tomto tendry sa niet čomu čudovať. Pán Široký drží Smer a pána Fica pevne za g..e. O to horšie pre nás a tento štát, keďže sa mu na to poskladáme cez naše dane.

07.02.2013 | lukiboy

Nastuduj si najprv pozadie firiem co prehrali..a potom zistis ze vahostav bol realne najlacnejsi od realnej firmy co realne aj stavala dialnice.

07.02.2013 | Roman Kanala

A kde si, ô vznešený, máme naštudovať to pozadie? Prosím link. Určite si to pozadie naštudujem.

07.02.2013 | ulicnik24

Hant nemozes brat do uvahy na vystavbu dialnic.
Ta cena je uletena pretoze sa az zufalo chcu dostat k prvej referencii a tajne dufaju ze na dodatkoch to dozenu.

07.02.2013 | PaloC

No. A namietku podaju IS+TuCon a sme zase na zaciatku.
Repete ako v pripade tunela Visnove, s tym rozdielom, ze v tom pripade NDS vybrala najlacnejsiu ponuku a stazuje sa tradicne Doprastav.

07.02.2013 | Martiman

Keby si Fico miesto tých provízií a dodatkov k zmluvám kúpil vlastné bagre a miešačky, tak by už mohla byť diaľnica z BA do KE, severom aj juhom.

08.02.2013 | ladyolga

CO dal GOOGLE:

Volakedy bolo heslo Stalin,Gotwald,Široký,nech nás vedú na veky.Sudruh J. Siroky( synacik Viliama Sirokeho, povestneho to politika s 50-tich rokov) so svojimi kontaktami este z cias totality, dokaze, ak treba, dat zmenit zakon.

Za 3 500 Kčs bol schopný donášať aj na vlastnú matku.Podľa záznamov Široký poskytol aj informácie o kontakte svojej matky s jej strýkom Albertom Ferdinandom, ktorý v tom čase žil v USA.

Personálny spis ŠtB Juraja Širokého mal 220 strán. Široký nastúpil do tajnej služby v roku 1978, prešiel niekoľkými školami pre rozviedčikov a od roku 1985 bol vyslaný ako referent do Washingtonu v USA. Vypracoval sa až na zástupcu prezidenta a budoval sieť agentov. Za svoju prácu niekoľkokrát získal odmenu. V tajnej službe chcel pracovať aj po revolúcii, vtedajší minister vnútra Ján Langoš však jeho žiadosť zamietol.

Šéf Slovenského zväzu ľadového hokeja Juraj Široký (53) a údajný mecenáš strany Smer pracoval v rozviedke komunistickej tajnej služby 11 rokov.
iroký, ktorého po revolúcii z tajnej služby prepustili, začal podnikať. Spolu s Viktorom Koženým založil harvardské fondy, z ktorých sa stratili stovky miliónov korún.

Juraj Široký (56): Majster štátnych tendrov
- Je považovaný za jedného z otcov zakladateľov strany Smer.

Juraj Široký a Pavol Paška sa
poznajú od detstva. Teraz sú susedmi v slávnom košickom bytovo.nebytovom dome.

ýpočet firiem, ktoré sú s menom Širokého spájané iba potvrdzuje jeho veľký vplyv: žilinský Váhostav, Plastika Nitra, smolenický Chemolak, Protetika či Slovgen.
V minulosti figuroval aj v spoločnosti Nafta Gbely, Slovnaft či VSŽ a ovládal aj istý celoslovenský denník. V súčasnosti Široký zarába aj na štáte, od ktorého dostáva jednu zákazku za druhou a médiá ho označujú za mecenáša strany Smer-SD.

výpočet firiem, ktoré sú s menom Širokého spojene : žilinský Váhostav, Plastika Nitra, smolenický Chemolak, Protetika či Slovgen.V minulosti figuroval aj v spoločnosti Nafta Gbely, Slovnaft či VSŽ a ovládal aj istý celoslovenský denník. V súčasnosti Široký zarába na štáte, od ktorého dostáva jednu zákazku za druhou .

Širokého dcéra Dana pracovala ako asistentka poslanca za Smer-SD Ľuboša Martináka a nevesta Jana bola asistentkou poslankyne Dariny Gabániovej, takisto zo stajne Smeru

Majstrom sveta je Juraj Široký!! STB ARENA!!
Keď J. Široký v roku 2006 nadšene komentoval výber Slovenska ako organizátora MS tvrdil, že úplne nová aréna bude stáť tri až tri a pol miliardy korún. . Odrazu sa rozhodnutia zmenili azacal sa rekonstruovat starý štadión v centre mesta, teda tam, kde mal J. Široký dosah na susediace nezastavané pozemky. Ostáva iba zopakovať, že konečný účet za rekonštrukciu zimného štadióna (94,9 milióna eur), je veľmi podobný sume, za ktorú by sa dala postaviť úplne nová hokejová aréna na zelenej lúke.

projekt Jarabiny miesal Siroky s Kalinakom! projekt je už skoro rok pozastavený, odhadujem že je tam utopených 100 melonov .Tam kde tento kvazipodnikateľ šľapne tam tráva roky neporastie. Jeho schopnosti sú limitované intelektom donášača malého kalibru.

1.Širokého zo sprenevery peňazí z harvardov obviňoval aj samotný zakladateľ ...
keďže na neho vydali zatykač kvôli praniu špinavých peňazí v USA.

-.atd atd atd

08.02.2013 | artur ropotámo

http://www.dialnice....
...za povšimnutie stojí dátum prvého príspevku