Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

SkyToll nedonútia znížiť cenu za mýtny systém. Hovorí sa o novej súťaži

11.12.2019 | TASR

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

11.12.2019 | enko

v cine by smeraci za toto stali pri mure a gulku by si museli pred pouzitim odpracovat

11.12.2019 | salamoon

ja by som im daroval aj po dve, ale.. vies kolko je v ekonomike podobnych tunelov ?.. lebo "stat je zly vlastnik"..

11.12.2019 | FeroImrecze

Hlavne že Počoatek si už teraz môže do konca života váľať gule na Francúzskej riviére. Je mi zle keď si pomyslím že 10 rokov príspkievam ročne 27 eur ako všetci užívatelia diaľnic tejto bande namiesto rozvoja siete. Ešte že niesom kamionista.

11.12.2019 | Pavol1

Tí ktorí sa podpísali pod toto maxisvinstvo majú hniť do konca života v Leopodove a prepadnutie celého ich majetku. A SkyToll si tie krámy môže na vlastné náklady zbaliť a uvidí že ak mu nestačí menej nebude mať nič, nenažraté svine.

11.12.2019 | Darija

Byť na mieste Skytoll, tak sa maximálne bavím len o predaji technického zázemia celého mýtneho systému po riadnom ukončení zmluvy v 2022, avšak minimálne za 10-násobnú cenu akú nainvestoval štát a zabudol ho zaradiť do svojho majetku. S tupými bohužiaľ len tupo. Ako v 90tych rokoch.

Inak, rada by som videla ten obdivuhodný zmysel pre kreativitu úradníkov pri vedení účtovníctva tohto banánového štátu. Jednoznačne musí sedieť na cent. Má dať. Dal.

11.12.2019 | karhav

TOTO je vec, ktorú by zaspatá opozícia mala denno denne otlkat SMERáckej čvarge verejné o hlavu, nech ich nie zrovna najbystrejsi voliči pochopia, že vo za zlodejsku luzu volia!