Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slosiarik: Voľby môžu rozhodnúť hlasy zahraničných voličov

13.02.2020 | Eva Mihočková

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

13.02.2020 | Roman Výkala

Slosiarik mal asi velmi velky problem v skole s matematikou, ked si mysli, ze 55 tisic volicov, ktori poziadali o volbu postou zo zahranicia, mozu rozhodnut volby. Celkovy pocet volicov je cca. 4,4 mil., pri volebnej ucasti 55-60% to robi priblizne 2,5 miliona odovzdanych hlasov, z coho 55 tisic je priblizne 2%.
To potom mozu takisto vypisovat homosexuali, ze "Volby mozu rozhodnut hlasy homosexualov" a urcite budu blizsie k pravde ako Slosiarik, nakolko ich je 4%, tzn. dvakrat tolko, ako zahranicnych volicov. A este by ma zaujimalo, ci sa robili nejake prieskumy medzi Slovakmi v zahranici, koho budu volit. Alebo si snad Slosiarik nemysli, ze vsetci budu volit Kisku a Trubana?

14.02.2020 | demo50

Iba že ty, výkal, vzhľadom na svoje IQ rovné telesnej teplote, si nepochopil, že termopelle a rapavé sako nas.rali všetkých Slovákov, ktorí pracujú a študujú v zahraničí, ale voliť budú doma, ale nie smeráckych zlodejov a mafiánov.
Tým dvom sa naviac podarilo nas.rať aj babku, ktorej vnučka chodí v Brne do školy, teší sa na 13. dôchodok, ale voliť bude Igora, lebo je chlap...

14.02.2020 | Roman Kanala

To len odporný falšovateľ ničkov zas úraduje.

14.02.2020 | TvojaManka

Matika ti asi moc nešla. Tie 2% čo si vypočítal sú už ľudia ktorí išli voliť, teda tie 2% sa pravdepodobne rozložia tým stranám. Kdežto 4% homosexuálov sú všetci ľudia ktorí môžu voliť, čiže čisto teoreticky všetci homosexuáli môžu byť nevoliči a nerozhodnúť nič.

14.02.2020 | bohuskoknm

Dúfam, že aspoň "troškou" pomôžu.

14.02.2020 | Roman Kanala

Mne zabránili hlasovať jednoduchým trikom: platnosť pasu vypršala, a preto si musím obnoviť rodný list, dostaviť sa osobne k nejakému úradníkovi, ktorý potvrdí moju existenciu, potrebujem vystaviť doklad o občianstve, lebo som občianstva medzitým mohol byť ficozbavený podľa ficozákona, a potom mi vystavia pas, s ktorým môžem požiadať o volebný lístok.

Všetky informácie má štát, no občan ich má od štátu vypýtať klasickou cestou / osobne, a štátu ich zas priniesť. Načo to bola vyplieskaná tá miliarda na MS-DOS ? Na informatizáciu ? Akú informatizáciu ?

Saková to istí a Pelle prikladá polienka do ohňa.

14.02.2020 | Darija

Syn už odhlasoval. Poslednýkrát, nedalo mu to. To bolo ešte predtým ako arogantný vyhlásil, že jeho hlas má hodnotu wc papiera a na SK chodí len vtedy, keď si chce dať opraviť zuby. No nechodí.

Najprv mu prišli hlasovacie lístky bez návratnej obálky, potom to znova prišlo celé aj s obálkou a upozornením, že poštovné hradí odosielateľ. Lebo by ho ani vo sne nenapadlo, že by to mal platiť niekto iný :-)) čiže dvakrát hádzal zlodejov a špiny do koša, akoby nestačilo jedenkrát.

14.02.2020 | Roman Výkala

Darija poznam tvojho syna. Pracuje na toaletach v McDonalde, kde sa semtam zastavim. Obcas si z neho spravim srandu a vymocim sa mimo pisoara. Pri odchode sa potom nanho vzdy tak potmehutsky usmejem a on uz vie kolka bije :)))
A to ze Kanal nema hlasovacie pravo beriem pozitivne. Pravdepodobne bol zbaveny svojpravnosti, co som navrhoval uz davno.

14.02.2020 | Darija

To, že netrafíte do pisoára, je mi jasné, nakoľko neviete trafiť ani do lekárne, kde by ste si vybrali lieky, ktoré Vám predpísal psychiater. Ale veď v pohode. Kopnite si, koľko sa Vám len žiada.

20.02.2020 | Julo 2018

Roman, ako môžeš mať platný pobyt v zahraničí ak máš neplatný pas , a keď si v EU tak ho ani nepotrebuješ. Ja som tiež v zahraničí, ale nikdy by som si neosoboval ovplyvňovať voľbami život toho, kto je na politikoch priamo závislý. Ak je to len krátkodobé, tak nech si vezme dovolenku ( alebo ak je na výlete nech si nevyberá termín keď sú voľby ) a ide do svojho bydliska. Ale ak pracuje v zahraničí tak nech nechá právo rozhodnutia na domácich , tí ponesú zodpovednosť za horšie alebo lepšie 4 roky. Nová vláda ak môže všetko aj tak mení.