Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Slováci sú ekonomicky optimistickejší, demokraciu však hodnotia horšie

30.06.2019 | TASR

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

30.06.2019 | Vraňar

Hovorte si čo chcete o Ficovi a Smere. Všetky vlády od prevratu nám hovorili o uťahovaní opaskov - jasné, mali v pláne kradnúť na náš úkor. Prišla Ficova vláda a prestalo sa hovoriť o uťahovaní opaskov. Novovzniknuté strany: Spolu, Slušné Slovensko + Kiskovci na svoju kampaň museli niekde zobrať peniaze, takže sú "niekoho" dlžníkmi a každopádne to budú musieť splácať. Budeme sa zase riadiť heslom uťahovania opaskov? Za akú cenu? Za cenu väčšej demokracie? Môže byť demokracia väčšia či menšia? Buď je alebo nie je. Ale demokracia nie je ani to, keď sa o problémoch verejne nehovorí v rámci "politickej korektnosti". Tá je ako slučka na krku, ktorá sa nebadane, ale predsa uťahuje. Keď budete mať doma deti, ktoré budú fajčiť, piť alkohol, užívať drogy, kradnúť, ale vy budete o tom korektne mlčať , problém sa sám nevyrieši. Keď bude admin vymazávať slušné komentáre iba preto že sú proti prúdu (aktuálne proti meinstreamu). Tu totiž vôbec nemusí ísť o vyvolávanie rasovej neznášanlivosti. Keď zabijete blchu, voš, či plošticu, tiež vás nemusia označiť za nepriateľa živočíchov. jednoducho ste sa zbavili príživníka.

30.06.2019 | Ivan475

nechápem ten koment, to ako píšete o smeráckom demagógovi Blahovi? fico mal akurát tak šťastie na medzikrízové obdobia, kde a na dva roky vzdialil a odsrali si to iní (nevravím že to tiež neskonili), tak bol úžasne slávny pre jeho trápne sociálne balíčky, ako keby sme bola africká krajina závislá na charite vlády.. za dekádu pri moci neurobil pre štát a spravodlivosť ani kulove, presne naopak, súdnictvo v troskách, ústavný súd nefunkčný vyše pol roka, každá kauza premlčaná dákou trápnou vládnou obštrukciou, to je jediný odkaz červenej bandy v tejto krajine..

30.06.2019 | Mikil

Neviem zhodnotiť ako dobre či zle funguje demokracia na slovensku, ale to ze plagiator KKT. Danko naďalej si užíva nezasluzeny titul, a nikto s tym nic nemoze ci nechce urobit, tak to je vrchol bezradnosti tohto systému čo je na slovensku. Na zaplakanie...

01.07.2019 | MG151

To je len marazmus v školstve. A potom si zober ešte silové zložky: stav na MV, veselé šafárenie s verejnými zdrojmi na MO, vyššie spomínané súdnictvo a prokuratúra a napadá ma len to klasické " Velebnosti, jdu blejt ... ".