Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Smer – smerom na smetisko dejín

07.06.2019 | Zuzana Kollárová

Diskusia (15 reakcií) Pravidlá diskusie

07.06.2019 | lepardu

Ale špáradlo zuckermandel nemá na to odvahu- postaviť sa birmovancovi čelom. Je jedno, kto bude lídrom kandidátky-20 % môže birmovanec kľudne uhrať. Do volieb ďaleko a kopec “sociálnych” balíčkov čaká, Erik Goebels Tomáš sa už teší na oblbovanie nás sprostých Slovákov, ktorí vždy uveria a dajú sa oje..babrať.

07.06.2019 | Adam Roznavsky

skor je zjavne, ze percenta tejto strany pojdu uz len dole. po dnesku vieme, ze robert sa svojej stolicky nevzda, aj ked odkazuje, ze sa vie vzdy dohodnut. rovnako je zjavna vzajomna averzia roberta voci petrovi. davam preto nejaku sancu tomu, ze peter by sa trhol a zorganizoval do volieb svoj vlastny politicky projekt, ale zaroven je zjavne, ze na to nie je stavany, nevie zabojovat rovnako ako kolega madaric radsej zduchne. summa summarum, uz ziadne socialno demokraticke balicky nezabrania porazke roberta v bliziacich sa volbach, co vsak on nemoze ani tusit, pretoze je stale iba vo svojom multivane.

08.06.2019 | citatelTrendu

Pellé sa ešte môže zobudiť a nabrať zvyšky hrdosti a opustiť Smer, pridať sa k Druckerovi ako sa v médiách spomínalo. Myslím že tá strana by mala šancu na úspech. Ak Pellé ostane v Smere, bude to aj jeho cintorín.

A čo s týka Fica, buďme radi že chce viesť Smer k "svetlým zajtrajškom", aspoň skončí čoskoro Smer na straníckom cintoríne. Nenahraditeľných strán aj lídrov sme už mali kvantá. Smer pod Ficom bude už len klesať, koaličný potenciál blízky 0 (pod Ficom určite).

Problém je že aj opozícia je úplne roztrieštená, preto myslím že Drucker s Pellém by to mohli skúsiť.

07.06.2019 | pierre002

Som rad ze ostava, ved ako spravny kapitan ostava na potapajucej lodi za dokonca, nech si to uzije chlapec lebo zachvíľku smer -> Leopoldov

08.06.2019 | Ivan Petráš

Aj Prašivý úžernícky potkan by chcel mať potápajúcu sa loď s 20% výtlakom :)))

08.06.2019 | Don Quijote

Ano, Fico je naozaj prašivý úžernícky potkan :)))

08.06.2019 | olivertwist

no, po smere to bude ešte väčšia tragédia - už sa tam chamraď tlačí aby mohla rovnako rozkrádať..

08.06.2019 | bohuskoknm

Tiež mám obavy, že koho si nájdu tí jeho inteligentní voliči teraz resp. 2020.

08.06.2019 | Pia Linn

Jasné, že zmiznutý Fico nebol v Izraeli, zjavne bol navštíviť Vadalu, lebo, ako sa ukázalo, telefonicky to už nie je také bezpečné ako pred Kuciakovou vraždou !!!
Bol si pýtať pokyny, ako ďalej. Bol sa posťažovať, že už aj vo vnútri Smeru sa stavajú proti nemu,
ale Vadala zjavne povedal :VYDRŽAŤ,
nemáme na výber, žiadneho nového politika sa nám nepodarilo KÚPIŤ, ani Čaputovú, ani Kisku, ani Šeligu, musíš sa im postaviť, keď si všetko posr....musíš to napraviť,
inak.......
veď poznáš naše zákony ....!!!. My ešte nemôžeme povedať Slovensku :"ARRIVEDERCI", ako vieš,príliš veľa sme tam investovali :))))

10.06.2019 | oko

no tak nejako to asi naozaj je :) bohuzial