Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Smeráci opäť uprednostnili príkaz strany pred svedomím

10.12.2016 | Zuzana Kollárová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

10.12.2016 | LPB

V nedávnej TV besede ktosi navrhol, aby sa teda zrušila zároveň aj amnestia Kováča staršieho na jeho syna... Technopol. Vyzeralo to, že by sa tak dali ešte nejaké hlasy získať...
Možno sa to raz podarí. Keď všetky svine, v tom namočené, vykapú.

10.12.2016 | Andrej_sk

Povedal nas drahy LenOn. Velky to ucitel LenOna Ii., ktory sa podla toho sprava:
"Ak by sme nedajbože museli ísť do predčasných volieb, tak by sme boli takí silní, že to prevalcujeme všetko. Tam už sme potom rozhodnutí aj vo vláde čo sme, aj všetci ostatní, je nám to už proste jedno, my sme už bití ako žito za pozitívnu robotu, že to prevalcujeme, nech sa deje vôľa Božia, že sa toho dopustíme tak, že sa potom budú všetci diviť," povedal predseda HZDS v čase najväčšej slávy hnutia.

11.12.2016 | od A do Z

Aj keby amnestie boli zrušené a aktéri by sa dostali pred súd dostali by mierne tresty (podmienka) z dôvodu ? Sudca by konštatoval že tvrdší nepodmienečný trest by už nemal výchovný vplyv na aktérov. Tak ako súd konštatoval keď odsúdil na podmienku z podvodu odsudzenia štátnych lesov v Slanci. 15 rokov sa súdil štát s podvodníkom nakoniec štát vyhral. Podvodníci dostali podmienku a štátom platený ochrancovia (súdy) konštatovali pred médiami : Väzenie by nemalo účinky na ich výchovný vplyv.Vtedy som sa dobre nasmial . Kde nieto korupcie ,nieto ani žalobcu nieto ešte sudcu. A keby náhodou nedopatrením sa tie tri veci zišli v jednej miestnosti ,máme tu ešte amnestiu.

11.12.2016 | Suzuky

Zuzka, dala si sa na komentovanie politiky? Začala si dobre a správne. Tí zbabelci zo Smeru si na Rómov trúfnu. Ale pred oligarchami sa sklonia a sú ochotní až akoby orálneho sexu. Taká je ich morálka. Snem Smeru to potvrdil. Z 380 delegátov minimálne 310 je úplatných kariéristov.
zdravas