Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

SMK odmietlo miesta na kandidátke Mosta-Híd. Ten oslovuje iné strany

21.07.2019 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

22.07.2019 | zajo-

Farizej Harakter už vie, že sa blíži jeho koniec a neštíti sa ničoho... Bez chrbtovej kosti ako pobirmovaný komunista... Kvôli peňázom a majetkom zapredá šecko.

22.07.2019 | salamunovi bratia

Rovnako dôležité je ale pamätať si, že strana okolo B.Bugára je stabilný koaličný partner, ktorý nenechá padnúť vládu ako KDH v prípade výhrady svedomia či SaS v prípade Eurovalu, čo sú z ich pohľadu principiálne hodnoty ale koaličná vláda je vždy hra kompromisov.
Som presvedčený, že keby tu po ostatných voľbách bola koalícia bez Smeru, Most Híd by bol pravdepodobne jej najstabilnejší prvok.

22.07.2019 | enko

"zodpovedná strana voličom ponúknuť reálnu víziu" ... veeeed my si dobre pamatame, ako sa HARAKTER ROZHODOL po minulorocnych volbach, a tiez si pamatame ako sa harakter rozhodoval pocas celeho obdobia, ako kryl rozkradacky smeru a sns, na smetisko dejin s nim, zradca, zapredanec