Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

SNS je prekvapená a v šoku z vyjadrení Fica o Mazurekovi

05.09.2019, 19:09 | TASR

Slovenská národná strana (SNS) je prekvapená a v šoku z vyjadrení predsedu Smeru-SD Roberta Fica, ktorý obdivuje prejavy extrémizmu Milana Mazureka, uvádza sa v stanovisku strany. TASR o tom informovala hovorkyňa SNS Zuzana Škopcová.

  • Tlačiť
  • 3

Tagy

Fico, ĽSNS, SNS

Koaličná SNS dúfa, že si ich koaličný partner uvedomuje, „že podpora extrémizmu v akejkoľvek podobe je vysoko spoločensky nebezpečná“. Národniari dodávajú, že to nie je akceptované v Bruseli ani v Moskve.

Neprehliadnite

Exposlanec Národnej rady SR M. Mazurek (ĽSNS) povedal to, čo si myslí takmer celý národ. Uviedol to predseda Smeru-SD R. Fico vo videu na sociálnej sieti na margo právoplatného odsúdenia M. Mazureka za hanobenie národa, rasy a presvedčenia. Fico tvrdí, že orgány činné v trestnom konaní a súdy často rozhodujú pod tlakom médií a nie na základe skutočných dôkazov.

M. Mazurek čelil obžalobe pre jeho hanlivé výroky na adresu rómskeho etnika, ktoré majú rasistický charakter, odvysielané v októbri 2016 v Rádiu Frontinus.

  • Tlačiť
  • 3

Tagy Fico, ĽSNS, SNS