Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Strelec na americkej škole v Texase zabil najmenej 8 ľudí

18.05.2018, 17:58 | TASR

Na strednej škole v texaskom meste Santa Fe zastrelil v piatok útočník najmenej osem ľudí. Polícia aktívneho strelca zatkla. Informovala o tom televízia Sky News s odvolaním sa na americké médiá.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy

streľba, Texas, USA

Stredná škola v Santa Fe, približne 48 kilometrov východne od Houstonu, je po streľbe uzavretá. Polícia tiež hlásila, že niekoľko osôb utrpelo pri čine zranenia.

Neprehliadnite

Zástupca riaditeľa školy oznámil, že situáciu už „majú pod kontrolou“. Jedna študentka pre houstonskú televíznu stanicu KTRK do telefónu povedala, že strelec prišiel na jej hodinu umenia a spustil streľbu do žiakov. Študentka dodala, že videla dievča s krvou na nohe, keď triedu evakuovali.

Ranených študentov odvážali sanitky do nemocníc. Ide o tretiu streľbu na americkej škole za posledných sedem dní a 22. takúto streľbu od začiatku roka, uviedla televízia CNN.

  • Tlačiť
  • 0

Tagy streľba, Texas, USA

Diskusia (0 reakcií)