Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Sulík o videách Kisku: Očakávame riadne vysvetlenie

24.02.2020 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

24.02.2020 | Niless

Ja chapem ze SaS stratila najviac prichodom Kiskovej strany, ale toto co by chcelo byt? Takto 5 dni pred volbami este riesit taketo zabomysie bludy? To vazne toto stoji za par 0,0nic % hlasov ak bude konfrontovat Kisku tak par dni pred volbami?
Uz aj Matovic sa konecne uzemnil a teraz tento tu zacina.
A Kiska sa mal rovnako ako to bradavicnate prasa postavit kazdy den pred kamery a vysvetlovat obe kauzy aby aj tomu natvrdlemu a hluchemu volicovi Smeru doslo ze keby SMER na neho nieco mal tak pojde brucat.
Zacinam mat pocit ze euforia po porazke SMERu bude sice uzasna, ale jesitnost a presvedcenie o svojej nenahraditelnosti dospeje k predcasnym volbam este pred polovicou fukcneho obdobia. A potom pride skepsa lebo volici im to vsetkym spocitaju tak ze LSNS uhra 15% a SMER po obrode mozno viac a mozno sa SNS opat vrati.

24.02.2020 | Darija

Celá opozícia zožrala túto sofistikovanú Ficovu pascu úplne na kompletku aj s navíjakom. Všetky smerácke kauzy a špina (Trnka, Výboh, Kmotrík, Široký, Počiatek, Cyprus, Skytoll atď) zostali pekne krásne za dverami. Stačilo len vytiahnuť balíčky a zdiskreditovať kisku.

24.02.2020 | shaggy

Je úplne jedno, kto je za videami a či skutočne niečo odhaľujú.
Kiska tam bol, vie čo povedal. Čakať na vyjadrenie polície je alibistické a vôbec mu nepomáhajú. Mal povedať "bol som tam, bavili sme sa o kauze, videá sú zostrihané. Ak neveríte, počkajte si na vyjadrenie polície".
Že SaS chce vysvetlenie? Idú voľby, všetci využijú možnosť získať nerozhodnutého voliča, hlavne ak ide o strany, ktoré im konkurujú.