Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Svetové moria sa zdvihnú o vyše dva metre. Hrozia nesmierne následky, tvrdia vedci

21.05.2019 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

21.05.2019 | bozsky

"Glaciológovia sa tiež obávajú, že modely používané v súčasnosti na predpoveď vplyvu obrovskej masy ľadu na výšku hladiny svetového mora nezachytávajú všetky nepredvídateľné faktory."

Ako mozes zachytavat vsetky nepredvidatelne faktory?!?! Nepredvidatelny faktor je naraz meteoritu, nepredvidatelny faktor je vyhasnutie Slnka, nepredvidatelny faktor je navsteva mimozemstanov, ktori nas vsetkych vystrielaju...

"Ak budú emisie pokračovať súčasným trendom, hladina svetových morí sa do roku 2100 pravdepodobne zvýši o 62 až 238 centimetrov. "

PRAVDEPODOBNE - aby ich nikto nemohol zazalovat, ak sa nenaplnia scenare, ako to bolo pri modeloch globalneho oteplovania, kde teplota narastla vyrazne nizsim tempom, nez strasia.

a to rozpatie urcite nazahrna vsetky "nepredvidatelne faktory", lebo by sa muselo ratat aj s tym, ze by hladina oceanov poklesla oproti dnesku :-D :-D :-D :-D

Toto je tolko srandy rozoberat tie HOAXy a klamstva klimatologov :-)

21.05.2019 | shaggy

Však to už pomrieme úplne všetci, od roku 2000, kedy stúpli o dva metre a New York je pod morom, je obývateľných len niekoľko miest. Po tomto zvýšení hladiny sa nebude dať žiť nikde.
Berte si príklad z minulosti! New York, 2000 - never forget!

22.05.2019 | zajo-

Nemtreba vyrubovať lesy, pralesy a vyvážať prdele na CO2 samochodoch...

22.05.2019 | Ivan475

navrhujem aby sme všetci zadržali aspoň na deň dych a nehýbali sa.. lebo planéta je historicky nemenné prostredie a malo by také ostať..

22.05.2019 | youri

bude aj nejaky dojemny film od vynalezcu internetu?
Inak, neviem, na co robia predpovede na rok 2100, ked vsetci vieme, ze vdaka klimatickej zmene svet skonci do roku 2030.