Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Talianska kriminologička: Slovensko je krajinou, ktorú mafia vyhľadáva

02.03.2018 | Jozef Tvardzík

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

02.03.2018 | Ivan Murárik

Kriminologička asi nebude expert ak si nespomina na pripad
Daphne Galiziova

02.03.2018 | Jozef Tvardzík

Hovorila o Taliansku, nie Malte.

02.03.2018 | Ivan Murárik

To je pravda a mafia vraždí len v lete.

02.03.2018 | skorodochodca

Čiže - dotácie ... či už z EÚ alebo rozpočtu ... sú lákadlom na mafiu ....
Za socializmu bolo poľnohospodárstvo dotované tiež ... dotácia bola napr. na mlieko - podľa počtu litrov odovzdaných mliekárňam. Teda - na reálnu produkciu. Družstevníci neplatili odvod z objemu miezd .... žiadne darčeky v podobe komisiou schválených dotácií na účet bez reálne vykonanej práce ... korupčný je súčasný kapitalistický systém implementovaný zo západu ... čo ma len utvrdzuje v tom, že západu je korupcia vlastná od nepamäti ...
Ale ak vás prichytia u lekára, že mu dávate dvadsať euro, bude z vás medializovaný príklad zloducha ... a z lekára tiež ....

03.03.2018 | demo50

Keď ti tak chýba socializmus, vhodnou destináciou je Severná Kórea, alebo Venezuela...

03.03.2018 | dfx

Na Slovensku staci dat sestricke cokoladu za 0.99 eur a je za to basa natvrdo od specializovaneho sudu. Aj pre sestricku.

04.04.2019 | alf1

klasicka cervena demagogia,. nevymyvaj mladym, ktori to nezazili, hlavy. su tu aj starsi od teba, ktori si toho pamataju viac a presnejsie.
aj to po sebe citas? v cervenom fasizme neplatili kolchoznici dane ani odvody. kolko zarobili v hrubom, tolko dostali na ruku v cistom. dotovanie produkcie, ked mlieko stalo 8 korun, ale predavalo sa za 2. to neboli komunisticke darceky? cely kolchozny sektor bol predsa mohutne dotovany, z coho si vyplacali nezdanene mzdy.
podobne vysady s nasobkami beznych platov mali banici (ja som banik, kto je viac?) ci komunisticki funkcionari az po uroven okresu. cirkvi boli podplacane statnymi dotaciami - aj od satanistov, prostitutok, vrahov a podobnych skupin (dodnes...). nevadi, peniaze nesmrdia, hlavna je moralka. ostatne upratali zlte "odbory" pacem in terris.
a hned v dalsej vete bedakas nad korupciou v kapitalizme.
a co je este vacsia korupcia, ako podplacat niektore skupiny v spolocnosti pseudolegalnym neplatenim dani a odvodov, ci dotaciami/ uplatkami za mlcanie? na zaklade toho by dnes nemali kolchoznici dostavat dochodky, ze? neplatili si predsa ziadne dochodkove poistenie. a zdravotnu starostlivost by si tiez mali platit zo svojho, ze? ziadne zp. treba pripomenut, ze vtedy sa dane a odvody z vyplat platili v jednom baliku ako "dan zo mzdy", jednou sumou naraz vsetko, toto clenenie na extra ucty du, zp a sp zaviedol az meciar zakonmi 273/ 94 a 274/ 94.
vysledok? dnes stvrtinove platy a penzie vsetkych obcanov v porovnani so susednymi statmi eu, tymi odpornymi, kapitalistickymi.
toto sme chceli, sudruhovia???