Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Tomáš: Fico si musí dať pozor, kam sa odsťahuje

21.10.2018, 21:30 | TASR

Predseda koaličného Smeru-SD Robert Fico by sa mal odsťahovať z bytu v komplexe Bonaparte. Uviedol to v nedeľnej diskusnej relácii televízie Markíza Na telo poslanec Národnej rady SR Erik Tomáš (Smer-SD).

  • Tlačiť
  • 9

„Ja sám si myslím, že by si to mal už vyriešiť, aby už nepokračovali takéto útoky. Robert Fico si to, pokiaľ viem, už rieši,“ povedal E. Tomáš s tým, že predseda Smeru-SD si musí dávať pozor, kde sa presťahuje.

Neprehliadnite

E. Tomáš sa spolu s poslancom Národnej rady SR Igorom Matovičom (OĽaNO) vyjadrovali aj k Mariánovi Kočnerovi. E. Tomáš uviedol, že ho nepozná a nestretol sa s ním. Líder hnutia OĽaNO potvrdil, že sa pred rokmi s ním stretol vo Five Star Residence. Podľa neho to bolo len jedenkrát a bavili sa spolu asi dve hodiny.

Potvrdil, že rozhovor sa uskutočnil v roku 2011. Zároveň verí, že sa pri raziách objavia nahrávky s politikmi a nemá nič proti tomu, aby bol zverejnený aj ich rozhovor. Podľa E. Tomáša je Kočner „postavička, ktorá irituje celé Slovensko, vrátane neho.“

  • Tlačiť
  • 9

Tagy Erik Tomáš, Igor Matovič, Marian Kočner, Robert Fico