Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Trump sa vyhráža Iránu vojnovými zločinmi a Iraku sankciami. Zlato rastie

06.01.2020 | Ronald Ižip

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

07.01.2020 | Roman Kanala

Troglodyt pokračuje vo valcovaní sveta. Muzoši nemôžu urobiť nič viac, než už doteraz urobili. Po útoku na dvojičky sa strojnásobili úkony pred nástupom do lietadla, oklieštili občianske slobody, Americko špehuje svojich občanov a celý svet, demokracia upadá, sloboda je na ústupe. Demokracia a sloboda boli atribúty definujúce slobodný svet. Muzoši môžu páliť vlajky a hádzať kamene do okna ambasády, to je všetko.

Zato troglodyt sa totálne zhovadil. Už mu neverí nikto. Vojakov z Iraku chcel stiahnuť sám, teraz si vymýšľa zápletky a kudrlinky, kladie podmienky odchodu, vyhráža sa spojencovi. Správa sa ako mafián. Neprístojné, nedôstojné, hanba.

07.01.2020 | peby2015

Sprava sa ako mafian, skonci ako mafian...

07.01.2020 | jarka1979

Presne tak, Trump sa správa ako " Führer " . USA sú už dlhé desaťročia v morálnom úpadku a je len otázka času,kedy padnú úplne na hubu. Trump nadobudol pocit vlastnej neomylnosti,je arogantný a povýšenecký,čo sa mu kruto vypomstí. Je naozaj smutné vidieť padnúť do takej žumpy krajinu,ktorá bola ešte pred pol storočím výkladnou skriňou demokracie a práva... Chytrý človek sa učí z chýb iných,pomalšie chápajúci zo svojich...a hlupák zostane hlupákom celý život.

07.01.2020 | Roman Kanala

https://www.cheatshe...

07.01.2020 | youri

prosim ta, zasa tie tvoje dristy. Inak, slova ako troglodyt, muzosi, Americko dava jasny signal, ze ta treba brat vazne.

07.01.2020 | Brano L.

No vyzerá to tak, že tieto úžasné kroky Narcisa č.1 vedú k tomu, aby prehral najbližšie voľby. Žeby k tomu sám prispel?

07.01.2020 | martin33

Ako to dopadne uvidime az po volbach:
https://www.zerohed...