Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Ukrajinský premiér podal demisiu, môže za to nahrávka na YouTube

17.01.2020 | TASR

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

17.01.2020 | Brano L.

Však len povedal pravdu.

17.01.2020 | zakaznik

To je v politike veľmi neobvyklé a trestuhodné.

17.01.2020 | Don Quijote

Nie len v politike.

17.01.2020 | Darija

Kokso. Na Slovensku je v priamom prenose kompromitácia politikov najvyššieho rangu stále zahalená režírovaným tichom, sem - tam prerušené piskľavými výkrikmi “padni komu padni”. Maznák odfotený priamo pod štátnym znakom v NR SR v komunikácii s pochybným indivíduom, Vietnam kauza v stratosfére, Gorila akoby ani nebola, detto záznamy z officu GP, 62:00 poker face s kufrom 200k cash, Bodor stále stráži strategické objekty, veď má previerku prísne tajné, Vážny podpísal zmluvu so Skytoll bez nátlaku a v dobrej viere, Ján Krstiteľ a jeho čistý deň zostane už naveky tým najčistejším dňom v jeho podivnej kariére. Súdna rada sa prebudila a tak sa z nej z večera do rána stal spolok spravodlivých a rovno aj insolventných. Čo tam po nejakej zabíjačke u Reháka. Veď jesť treba. A keď dávajú “zadarmo”, no neber to.

Spravodajské služby na čele s realitným magnátom dlhodobo nevidia a nepočujú a už asi len bohvie, aký je vlastne ich core business, teda okrem obchodovania s informáciami, najlepšie zámenou za nehnuteľnosti.

Čiže už aj Ukrajina je o priečku vyššie vo vyvodzovaní zodpovednosti. Tak teda gratulujem.

17.01.2020 | PeterKN

Pekne Darija...presne tak to je!