Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Utečenci v Nemecku: Plus šesť miliárd eur, viac policajtov a azylová stopka pre Balkán

07.09.2015 | ČTK

Diskusia (5 reakcií) Pravidlá diskusie

07.09.2015 | Pablo00

https://www.youtube....

07.09.2015 | Roman Kanala

Pozrel som, začiatok vyzerá rozumne, potom už len paranoidné pindy ako zo Súmračnej.

Najväčší problém prestavuje tvrdenie, že utečencov vozia Američania, aby destabilizovali Európu. Vycucané z prsta. Ani jeden jediný dôkaz, že utečencov prevážajú americké lode. Nenašiel som o tom ani jedinú zmienku, takže túto teóriu podporujúce fakty asi neexistujú a preto nie sú prezentované.

07.09.2015 | noname2

pekna je ako ta Nastenka z Mrazika! ;-P

07.09.2015 | Franto123

Sú tam "odvážne" tvrdenia, ktoré u každého rozmýšľajúceho človeka vyvolajú pochybnosti. Takže treba hľadať zdroj tých správ. Zdroj je "alternatívna" TV na adrese kla.tv. Treba sa pozrieť komu patrí tá stránka a tu sa informácie točia okolo kazateľov a scientologov. Ozaj, ten TV spot je z 23.04.2015.

07.09.2015 | aaa

Nevidim tam bohate krajiny ako GB, DK...proste maju vynimku, teraz nemecko pritvrdi a povie Ficovi, ze musi aj ked on rozumne vie, ze slucka na krku. Na obrazku ja vidim mladych ludi, ktori nevyzeraju ani zdaleka ako utecenci a ludia, ktorym ide o zivot, proste vychcalkov, ktori za vreckove v nemecku, mozu lezaj aj na posteli, by doma museli makat tvrdo aj mesiac, tak preto urobia vsetko aby sa dostali do nemecka. Ked tam budu mat tychto synov z IS, a buchnu im nejake vlaky alebo metro, tak sa potom humanisti zobudia, co sme do europy pustili. Vsetkych akoze humanistov, pocnuc Kiskom a konciac nejakym redaktorom, ktori absolutne nenesu ziadnu zodpovednost za bezpecnost krajiny mam na haku, pretoze ich zaujmy nie su zaujmami vacsiny naroda pod Tatrami - to hovoria jasne prieskumy. P. Kiska, ak uz chcete velmi pomahat, tak dajte svoje vlastne peniaze na to, a nie peniaze danovych poplatnikov, vid prispevok nestastnej matky, co sa 24 rokov stara o postihnuteh syna a stat jej velkodusne dava 180 eur, resp. kazdy rok ju svihne dole o nejake tie eura, tu treba pomahat ludom zvoleny p. Kiska, toto by mali byt ludia, ktori treba pomoct ako prvym. Tolko moj postoj.