Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Útočník v Belgicku zastrelil troch ľudí, kričal moslimské heslo

29.05.2018 | TASR

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

30.05.2018 | bozsky

"Páchateľ, ktorý kričal „Alláhu akbar“"
"Motív konania páchateľa doposiaľ nie je známy."

Podla mna zabijal, lebo je ten ony, ze ho nechcu zeny. Teraz je to popularne. Urcite to nema nic spolocne s islamom. NIE, ANI NAHODOU! A este nezabudnime spomenut, ze urcite hral aspon 10 minut nejaku pocitacovu hru, kde sa strielalo, lebo aj ked to vedecke studie vyvratili, liberali stale tvrdia, ze za nasilie v realite mozu nasilne hry. Alebo bol urcite utlacanou minoritou a nezvladol socialny utlak, ked mu v jeho zamestnani nedovolili vytvorit si safe space.

A urcite s tym nema nic spolocne ani POLITICKA STRANA ISLAM, ktora chce zaviest v Belgicku sariu, obrat zeny o prava, segregovat spolocnost na zaklade pohlavia a podobne stredoveke smakoviny z Blizkeho vychodu. A tiez s tym nema nic Iran, Saudska Arabia, Jemen a ostatne krajiny presadzujuce politicky islam a zaroven financujuce svojich bojovnikov po Europe. Molenbeek urcite nie je sponzorovany z Iranu, SA a Jemenu, to je len nahoda, urcite sa pomylil a chcel zakricat Aloha Snackbar!

Ako by povedal jeden z mojich oblubenych komentatorov: "GET FU-CK-ED WITH YOUR POLITICAL CORRECTNESS BULL-SH-IT!

30.05.2018 | HlasNaHlas

Väčšina Slovákov je presvedčená, že Židia chcú nadvládu nad svetom

Z analýzy Globsec Trends 2018 Central Europe vyplýva, že až 52 percent Slovákov skutočne súhlasí s antisemitským vyhlásením o sprisahaní, v ktorom Židia majú takú moc, že tajne kontrolujú vlády a inštitúcie po celom svete. Len na porovnanie, s týmto bludom súhlasí 39 percent Poliakov a 38 percent Maďarov. Česko je jediná stredoeurópska krajina, v ktorej väčšina respondentov, teda 67 percent, nesúhlasila s týmto tvrdením. Na Slovensku s konšpiráciou o Židoch nesúhlasilo len 32 percent ľudí zo vzorky 1 012 Slovákov a 16 percent z nich sa vyjadrilo, že „nepozná“ odpoveď.

Slovensko je tak jedinou krajinou v strednej Európe, kde väčšina respondentov skutočne verí, že o svetových udalostiach nerozhodujú verejne zvolení zástupcovia, ale akési tajné skupiny, ktoré sa snažia o vytvorenie totalitného svetového poriadku. Navyše až 41 percent slovenských respondentov je presvedčených, že teroristické útoky na World Trade Center v New Yorku boli plánované a vedené americkou vládou a nie teroristami z al-Káidy.

Zdroj: SITA / AP

Nečudujem sa, že v tejto krajine prekvital za vojny fašizmus a, potom komunizmus a teraz mafizmus a rasizmus.

30.05.2018 | martin33

Ani ja sa necudujem, ze vacsina Slovakov je presvedcena, ze Zidia chcu nadvladu nad svetom, ked mainstreamove media kazdu chvilu pisu o Sorosovi.
https://www.etrend....

A k tomu utoku na WTC staci uviest len toto (je to oficialna, odtajnena informacia, ziadne fake news), z ktorej vyplyva, ze nieco podobne planovali v 60. rokoch:
"The proposals called for the Central Intelligence Agency (CIA) or other U.S. government operatives to commit acts of terrorism against American civilians and military targets, blaming it on the Cuban government, and using it to justify a war against Cuba
The plans detailed in the document included ......hijacking planes ..... and orchestrating violent terrorism in U.S. cities"
https://en.wikipedi...