Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Banskej Bystrici sa nedohodli, prímestské linky premávať nebudú

24.01.2020 | TASR

Diskusia (10 reakcií) Pravidlá diskusie

24.01.2020 | king01

Presne toto som hovoril, že zupan zbytočne berie peniaze pre neschopnosť, je to jeho úloha aby sa dohodol...ked sa nechce , ani rokovovať tak zbytočne sedí na stolicke spolu aj jeho syn....nebudu premávať chvalabohu už ho nezvolia ludia...

24.01.2020 | Darija

Najmä to nemali vyhrotiť do stavu, kde sa rukojemníkom sporu stal občan. A to ešte v situácii, kedy rozsudok súdu o neplatnosti dodatkov ku zmluve nenadobudol platnosť. Rýchle a zbrklé riešenia sú vo všeobecnosti nositeľmi škôd.

Na druhej strane, ak by bol ten župan smerák, pellegrini by nehovoril o neschopnosti a nezáujme, ale ako prvý a jediný riešiteľ všetkého, od Iránu až po Rásochy, tak by tam letel. Vrtuľníkom.

24.01.2020 | king01

však ak si pozrela tak kto sa vyjadroval v tv vacsinou-kindermanazment jeho syn svojvolne sa rozhoduje , hlavne ze berie plat vyse 5000 eura, práve preto mali rokovať a nie sa stazovať do Tv, čo im bráni rokovať dneska ,zajtra-kazdy den kym sa nedohodnu.....to zbrkle riesenie podla toho dal jeho syn,ako asi o vsetkom rozhoduje...Vuc zrusit....stat posiela peniaze Vuc na dopradu atd...,nikomu nevadí ,že na zupe je rodinkarstvo-Luntnerovci vsak sam Lutner sa vyjadril ,ze ho zamestnal lebo je najlepsí odborník -ale asi len na peniaze....mne osobne je jedno kto tam je,ale v prvom rade ide o obcana a ked su tam peniaze tak aj doprava nech funguje,ak nie tak nech zakrocí aj stat ze zrusí Vuc vsetky a kopne aj Luntnerovcov.....čo politicky dosadená osoba to neodborník

24.01.2020 | zakaznik

Tak aspoň bude mať Kotleba vďaka sójovému socialistovi svoje druhé funkčné obdobie až o 4 roky neskôr. Zato možno aj s bandou poslancov.
:-D

24.01.2020 | shaggy

Asi tak.
Ja som proti tomu, aby boli tieto linky dotované a som plne za to, aby kraj nemal právo udeľovať licencie (aby neboli potrebné).
Ale keď už tieto právomoci má a keď všetci tvrdia, že nemôže len tak udeliť licenciu komukoľvek, kto by mal záujem, tak nech to rieši. A nech sa nečuduje, že práve neschopnosť ľudí, ako on, pridáva Kotlebovi na percentách.

24.01.2020 | salamoon

a nie sojovy kapitalista ?

25.01.2020 | zakaznik

No ty si riadne dopletený.

Odňať ústavné právo voľne podnikať v doprave a dať výhradné právo rozhodovať krajskému politbyru - kde, kedy za koľko budú autobusy jazdiť.

To je kapitalizmus?

25.01.2020 | salamoon

co to melies clovece.. Lunter je sukromny podnikatel - kapitalista.. a SAD bola za Dzurindu privatizovana..

25.01.2020 | Keki

Pohľad na vec.
https://www.bystric...

Kotleba:
https://www.youtube...

26.01.2020 | Roman Kanala

Triezvy pohľad na vec. Štát sa dištancuje, lebo štát je mafia. Žiga, Bödör, Pelle nie sú nezainteresovaní hráči, ale tichí spoločnícki SAD Zvolen.

O Lunterovi a zvolenskej SADke
Juraj Petrovič, Blog Denník N, 25. januára 2020 12:19
https://blog.etrend...