Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V centre Viedne sa strieľalo, zahynul jeden človek

21.12.2018, 15:38 | TASR

Jeden človek v piatok zahynul a ďalší utrpel zranenia v centre Viedne, kde zatiaľ neznámy muž údajne strieľal okolo seba pri námestí Lugeck. Polícia lokalitu uzavrela a potvrdila spustenie pátrania, pri ktorom nasadili aj vrtuľník, vyplýva zo správ rakúskych médií.

  • Tlačiť
  • 0

K streľbe podľa nich došlo okolo 13.30 pred známou reštauráciou Figlmüller na ulici Bäckerstrasse. Po prvých správach o dvoch zranených záchranné zložky informovali, že jedna z obetí zomrela.

Ďalšiu vážne zranenú osobu previezli do nemocnice. Obe obete utrpeli strelné zranenia hlavy, uviedol na svojej webovej stránke denník Kurier.

Podľa svedkov mohlo byť vypálených päť výstrelov. Páchateľ zrejme po svojom čin a utiekol. Polícia oznámila, že pátranie po podozrivom rozšírili na celé územie rakúskej metropoly. Súčasne však zdôraznila, že „nezúčastneným“ nehrozí nijaké nebezpečenstvo, uviedla agentúra APA.

Zdroj: TREND.sk

  • Tlačiť
  • 0

Tagy streľba, Viedeň

Diskusia (0 reakcií)