Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V Donbase si dohodli neobmedzené prímerie

18.07.2019 | TASR

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

18.07.2019 | Roman Kanala

Normandsky formát je nieco ako Mníchovsky diktát. Rusko ako agresor, Rusko ako nestranny úcastník rokovaní o urovnaní konfliktu.

18.07.2019 | Ivan Petráš

Tak keď môžu byť učastníkmi krvilační ukrajinskí fašisti...

18.07.2019 | shaggy

Môžu, keďže sú na svojom. A keďže sú podľa Rusov všetci Ukrajinci fašisti, tak logicky nemali komu ublížiť.
Ako teda obhájiš prítomnosť Rusov na tom území?

18.07.2019 | Ivan Petráš

Rusi sú tiež na svojom, na Donbase a v Luhansku je väčšinové ruskojazyčné obyvateľstvo. Keď ich začali ukrajinskí hrdlorezi vyvražďovať, tak sa začali prirodzene brániť. Na to majú plné právo.

18.07.2019 | enko

nejaky dokaz o vyvrazdovani rusko-jazycneho obyvatelstva ? akykolvek clanok spred roka 2014, alebo su to len klasicke sracky z hlavnysprav a parlamentnych novin ?

18.07.2019 | shaggy

Ruskojazyčné nie je ruské. Sú to Ukrajinci hovoria po Rusky. A keďže ľudia, ako ty, tvrdia, že Ukrajinci sú fašisti, tak fašisti by predsa svojich nevraždili. Preto sa pýtam, ako obhájiš prítomnosť Rusov na cudzom území. Prvý pokus nevyšiel, máš ešte dva.

19.07.2019 | ludo balazec

Dmytro Jaros raz spominal ako v lete 2014 so svojimi chlapcamii oslobodili od ruskych banditov mestecko na Donbase. Ludia vysli z domov a vitali sa s nimi (to neznamena, ze vsetci, ti co sa im to nepacilo, sedeli doma). Vsetci sa samozrejme bavili s "ukrajinskymi vojakmi" rusky, tam ukrajincina moc nefrci. Ked bola zabava v najlepsom, Jaros vyhlasil: "Vazeni viete kto sme my ? My nie sme ukrajinska armada, my sme Pravy sektor !" Na domacich videl, ako na okamih stuhli, vsetci predsa z ruskej televizie "vedeli", ze Pravy sektor chce ruskojazycne obyvatelstvo vyvrazdit (naopak nevedeli, ze napriklad hovorca Praveho sektora Artjom Skoropadskij na tlacovkach aj na otazky v ukrajincine odpoveda tak ako zobak narastol, po rusky) Po par sekundach domaci pochopili o com je ruska propaganda.

18.07.2019 | enko

tak ako u nas v 1968 - prisli nas bratsky branit pred neexistujucim nepriatelom, kym sa ukrajina poklonkovala pred ruskom, kym od rusov nakupovala 2x tak drahy plyn ako EU od rusov, kym rusi na ukrajinsky trh vyvazali to co im doma nebolo treba a dostavali za to tvrdu menu, vsetko bolo OK, akonahle sa ukrajina otocila smerom na zapad k EU, zrazu prisla potreba "chranit"

19.07.2019 | PeterKN

Súhlas s tým,čo píšeš,až na cenu plynu,mali ho takmer za polovičnú cenu,s tým ich rusi držali za gule.