Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

V prípade obvinenia Bašternáka polícia koná tak, ako má konať, tvrdí Kaliňák

22.03.2017 | SITA

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

22.03.2017 | BrunoBruno

Od súdruha ministra to vyznieva mierne komicky, keďže je tak trochu zainteresovaný nielen profesne ale i súkromne. Ale inak polícia i prokuratúra už dlhší čas dávajú najavo, že konajú ako majú. Veď ako inak ...
Len mnohí naivní občania sa stále domnievajú, že polícia a prokuratúra resp. súdy by mali postupovať nie iba pre NAŠICH ale pre všetkých... A naivita graduje pri úvahe, že by mali konať nestranne a striktne podľa zákona.
Medzi vyjadreniami súdruha Kaliňáka o tom ako má kto konať nestranne a Koltebovskými "žartíkmi" s rôznymi symbolikami vidím podobnú záludnú dvojzmyselnosť... Deklarovaním niečoho na prvý pohľad pozitívneho prekrývajú odporný hnoj, ktorý reprezentujú. Nie nadarmo sa hovorí, že za rastom Kotlebu je SMER-SD.

23.03.2017 | Roman Kanala

Presne tak, konajú tak, ako majú. Aby Bašter nespieval a nestiahol dolu ďalších. Nakoniec to možno skončí tak, že zaplatí pokutu 100 eur za parkovanie a zbytok sa hodí do koša.

23.03.2017 | demo50

Iba taká drobnosť, Kali: "Polícia obvinila Ladislava B. zo zločinu neodvedenia dane a poistného", je to nesprávna kvalifikácia trestného činu, mala ho obviniť z "daňového podvodu"!

23.03.2017 | Roman Kanala

Pravda Kali & Bejby priniesla správu, prečo bolo obvinenie správne. Vraj daňový podvod v 2012 ešte nebol v TZ definovaný ako trestný čin, preto ostane beztrestný.

Bašternáka neobvinili z daňového podvodu pre medzeru v Trestnom zákone
Pravda Kali & Bejby, SITA 23.03.2017 13:01
http://spravy.pravd...