Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Väčšina Slovákov by korupciu neoznámila

30.05.2017 | TREND.sk | ČTK | SITA

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

30.05.2017 | c3b2a1

"Väčšina Slovákov by korupciu neoznámila"
preto jej je na deb1lnom slovensku tolko...

31.05.2017 | mba

Realne Slovakom korupcia zatial neprekaza, inak by v takom rozsahu nefungovala.

Na druhej strane, svita na lepsie casy, pretoze uz viacerym zacina dochadzat, ze korupcia je velmi skodliva, neferova, demotivujuca a vedie k upadku/rozkladu krajiny.

Preco? Ak prestanu rozhodovat schopnosti na ukor obalok, schopnych system postupne vypudzuje a v state zostavaju/zacinaju rozhodovat ti menej schopni, iba drzejsi, ktori uz medzicasom zacali kradnut aj nase dane - odvod z prace ostatnych, schopnejsich.

Ak to bude pokracovat dalej, hrozi na Slovensku rozklad statu (co uz sa vlastne deje, pretoze prestavaju fungovat zakladne funkcie statu a ludia stracaju vieru, ze platit dane/SR ma zmysel/opodstatnenie.l

31.05.2017 | mmin

Mňa skôr upútali tehotenské uniformy a ich pohodlnosť. Navrhol by som zdvojenú nepriestrelnú vestu a odľahčenú prilbu. Tehotné si určite zaslúžia nebyť diskriminované a byť zarovno s chlapmi vysielané do každého rizika, rovnako ako zdvojenú ochranu. Však ide o dva životy. Rozum ostáva človeku stáť.