Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vadala a Trošková mali milostný vzťah. Jej matka o zatykači vedela

02.03.2018, 12:27 | TREND.sk

Mária Trošková mala s Antoninom Vadalom milostný vzťah, povedala pre denník Nový Čas matka bývalej premiérovej asistentky.

  • Tlačiť
  • 13

Vzťah medzi M. Troškovou a A. Vadalom, ktorého zatkli v súvislosti s vraždou novinára Jána Kuciaka, podľa pani Troškovej trval dva roky. Potom sa A. Vadala bez jej vedomia oženil s Taliankou a následne s ním prerušila akékoľvek styky.

Neprehliadnite

„Boli do seba zaľúbení, chceli sa zobrať. Rozišli sa náhle a odkedy si našiel Talianku, už s ním ani nekomunikovala,“ prezradila M. Trošková staršia pre Nový čas. „Ja som sa mu smiala, že tam je naňho vydaný zatykač a on tam chodí autom na svoj vlastný pas úplne bez problémov. No a on sa tam oženil. A to bol šok, to bola šupa, takže sa to s Majkou skončilo,“ dodala.

Informácie, že by s ním jej dcéra mala nejaké obchody súvisiace s podozrivými talianskymi firmami napojenými na mafiu, však odmieta.

  • Tlačiť
  • 13

Tagy Antonino Vadala, Mária Trošková