Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vadala robil biznis s albánskymi rodinami. Tak ako 'Ndrangheta v Kalábrii

01.03.2018 | TREND.sk

Diskusia (13 reakcií) Pravidlá diskusie

01.03.2018 | wesely

takto sa legalizujú výnosy z trestnej činnosti www.mirajresort.sk

01.03.2018 | Faca

" Aj ona vraj čerpala priame platby od Pôdohospodárskej platobnej agentúry. "
Akože vraj? Veď to sa dá overiť. https://kristiankel...

http://www.crz.gov....=&art_predmet=ZV02575&art_ico=&art_sum­a_zmluva_od=&art_suma_zmluva_do=&art_datum­_zverejnene_od=&art_datum_zverejnene_do=&a­rt_rezort=0&art_zs1=&nazov=&art_ico1=&­amp;odoslat=Vyh%C4%BEada%C5%A5

01.03.2018 | Faca

Ten dlhý link to nespracuje http://bit.do/d8wdK

01.03.2018 | wesely

Stále čarpá a firmy sú dve. Jednu, Agro Rátka, majú Kukuliovci, všemocný klad s podporou polície v Leviciach, a druhú Agro Rátka - S, Aličaušiovci z Lučenca. Stretnúť mladého Seata na Ferrari v Lučenci nie je žiadny problém. Agrodotácie, solárny biznis a hlavne balkánska cesta z Turecka na západ cez Slovensko. To je pointa.

01.03.2018 | Faca

Riešením je neprijímať migrantov z krajín mimo V4. https://www.interpo...
Wanted by Slovakia. Samý cudzinnec. A hlavne moslimovia.

01.03.2018 | OliWer1

Uz sa vyser na tych moslimov. Najvacsi zlocinci su troska aj birmovani.

02.03.2018 | Andrej_sk

Zaujimavejsie je vyfiltrovat si na tvojej linke, ze kolko z toho je len Slovakov, neni ich teda malo.
A co sa tyka migracie, skor nez trepnes osvedcenu V4 formulku na odvracanie pozornosti od skutocnych vnutrostatnych problemov, si treba tiez pozriet statistiky.
https://www.minv.sk...

02.03.2018 | Faca

Ja som si to všimol na prvý pohľad, že celkovo hľadaných je 127 a hľadaných Slovenskom je 29. Neviem prečo je to tak veľa.
Ale je tam iba 18 Slovákov z 29. Takže 38% sú cudzinci. Ak je na Slovensku 1% cudzincov, tak sú 38-krát náchylnejší páchať zločin. 8 sú zjavne moslimovia, to je 28%. Ak je na Slovensku 0,18% moslimov, tak sú 150-krát náchylnejší páchať zločin.

02.03.2018 | Andrej_sk

Ze hladanych Slovenskom je absolutne nepodstatne. Narodnost slovenska treba filtrovat, tych je 23 zo 160. To je 14%. Tak to sa mi zda sakra vela.
V SK za poslednych 15 rokov 850 udelenych azylov, drviva vacsina z cias pred migracnou vlnou, teda zrejme europske narodnosti z mimo EU.

To ostatne je dobry blabol a doslova by som to nazval prznenim aritmetiky, ale ta za to nemoze. Uz len tolko, ze vyfiltroval som si echt katolicke narodnosti hladane interpolom - ukrajinci, rusi, madari, poliaci, rumuni, cesi, tak je ich pozehnane. Tak ak moslimovia su 150-krat nachylnejsi pachat zlocin, tak by zo zoznamu interpolu uz museli vypadavat.

Najviac ma zabava, ze aki su moslimovia kriminalnici, pritom popri echt slovenskej mafii, ktora tu vycinala s laskavym pozehnanim politikov, sa dozviem, ze tu mame aj odnoze talianskych mafii. Tak kde v r..i su ti moslimovia 150-krat nachylnejsi pachat zlocin???? Naco sa mam zaoberat nejakymi moslimami, ked sme tu mali nasich vlastnych ludi, co rozpustali ludi v kyseline, zaziva zahrabavali, rozkuskovali tela, vyhadzovali auta aj so sofermi do vzduchu, za bieleho dna rozstrielavali samopalmi nepohodlnych, a nejake milionove sprenevery ci kratenia dani ani nebudem spominat. Cize asi tolko.

02.03.2018 | Faca

Si fakt retardovaný? Keď je 23/160 slovenskej národnosti, tak to znamená, že tam naša polícia neprimerane veľa zadáva. A nie, že Slováci páchajú viac zločinu. Koľko zločinu páchajú Slováci, o tom hovoria medzinárodné štatistiky:
https://en.wikipedi...
https://gazetterevi...
Keby sa 14% zločinov páchalo na Slovensku, kde žije 0,08% ľudí, tak by tu bola ďaleko najvyššia kriminalita na svete. Je podpriemerná.
A ak chceš súčasnú kriminalitu cudzincov na Slovensku porovnávať s kriminalitou Slovákov pred 20 rokmi, tak to rovno môžeš porovnávať kriminalitu cudzincov na Slovensku s kriminalitou Slovákov v stredoveku. Áno, bola vyššia.

02.03.2018 | Andrej_sk

Nesokuje vas to kvantum informacii o mafii na Slovensku? To nie su veci, ktore sa zistili od pondelka. Tie informacie tu boli a nejak si neviem spomenut ani jeden pripad, kedy bol niekto aspon obvineny, ked uz nie zatknuty.
Spominam si, ze sa pisalo len o jednom jedinom mafianovi a to bol Baki Sadiki, preikupnik s drogami, velky Harabinov kamarat. Na Slovensku bol tusim oslobodeny (nechce sa mi googlit).

02.03.2018 | Ze2

Kto chcel, ten videl a vedel, kto nechcel, cital v novinach o vladno-opozicnych skriepkach a inych pozornost odvadzajucich manevroch. Media hrali tuto hru po boku mocnych a maximalne sa odbavovali na nejakych prehistorickych poskrabkoch typu Mella. To, ze sa tu za bieleho dna s pozehnanim statnej moci udrbavaju mesacne stamiliony v eurach, to nikoho nezaujimalo.

A ked to niekoho zaujimat zacalo a nedal si povedat, ci rychlo neodletel opatrovat do Kanady, tak ho dali vinnici zavrazdit.

02.03.2018 | Andrej_sk

"Vsetko viem, vsetko som videl". Ze som si nikdy nevsimol nejaky tvoj prispevok na temu o talianskej mafii na Slovensku..