Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vašečka: Matovič má schopnosti, aké mali len Mečiar, Dzurinda a Fico

21.03.2020 | Eva Mihočková

Diskusia (12 reakcií) Pravidlá diskusie

21.03.2020 | samorost

mne se hadam sniva ?? Trend hleda na Matovicovi jen chyby a nectnosti, jako kdyby odstupujici vlada byla synonymem cistoty a charakteru. Proste odstupujici vlada mafianu je spodina spolecnosti a nemela by se porovnavat s temi, kteri nastupuji. Ti teprve ukazi, co je v nich a meli by mit na to aspon tech 100 dni !! Pochopili ??

21.03.2020 | cimro

Ale to nie sú neznámi ĺudia,oni už nám niečo ukázali počas pósobenia v politike.Na 100 dni zabudni,na to už sa dávno nehrá.Tienových ministrov podĺa médii mali pripravených už minimálne 2 roky.

21.03.2020 | zajo-

V prvom rade bude potrebné vyšetriť všetky rabovačky ZDERáckej mafie a oligarchie a slovenskej straky za viac ako 10 rokov a vrátiť všetko narabované do posledného centu a všetkých pozatvárať, tak ako nástenkárov.

21.03.2020 | TotoTuSomJa

Koľko máš rokov že si taký naivný? V každej vláde zatiaľ bopli zlodeji a sú z nich "celebrity" v smotánske. A táto vláda nie je o nič lepšia, viď Sulík s pozemkami v OLO, Matovič so skartovaným účtovníctvom a nevyjasneným km na aute alebo Kollár čo zarobil na drogách. Na čom fičíš? Používaj rozum ak nejaký máš.

Moje očakávania sú nízke (po toľkých vládach čo sme tu mali, pretože všetkých zaujíma len vlastný biznis), takže pandémia a s ňou prichádzajúca hlboká kríza snáď prinesie upratanie vo verejnej správe-menej úradov a úradníkov, po dlhých smeráckych vládach podpora podnikateľov a snáď odstránenie pár nenažratých prasníc z verejnej funkcie.

21.03.2020 | cimro

Presne tak,naivitou zaslepení .

21.03.2020 | Tomas_84

Tak porovnávať Matoviče jazdy na fabii napr. s mýtom, kde sme stratili 300-milionov je trošku z cesty. Navyše zaplatil na daniach viac, ako všetci smerácky podnikatelia spolu.

21.03.2020 | PeterKN

Presne tak.

22.03.2020 | IvanPe

Tomas, bud taky laskavy a nenazyvaj organizovane kradnutie podnikanim a teda hentu bolsevicku zberbu podnikatelmi.
Mozno podnikavci, ale urcite psychopaticki zlodeji organizovani v skupinach.
Skutocni podnikatelia si to nezasluzia.

22.03.2020 | muchomuurka

TotoTuSomJa : Súhlasím, aj moje očakávania nie sú vysoké. Sami majú čo-to za ušami. Iste je to tá lepšia alternatíva z dostupných, no bez konštantného záujmu občanov aj anjel zíde z cesty, keď uvidí zlato.

Tá averzia voličov matovičovcov voči kritike a naivná viera vo veľké čistky je ale zaujímavý fenomén. Taký utkvelým prianím zatemnený rozum a pramalá ochota reflektovať nevábivú komplexnú realitu už tu párkrát boli. Hádam im matovič svojím komunikačným talentom aspoň zmierni stret so skutočnosťou.

23.03.2020 | vlado4

Prosím vás,
čo je to za móda v poslednom čase uverejňovať príspevky ako video?
Kto má dnes čas počúvať 10 minút to, čo si môže za 3 minúty prečíítať?
Navyše čítaný text má väčšiu úspešnosť zapamätania, ľahko sa v ňom vyhľadáva a pod.

24.03.2020 | debouche

vlado4,súhlasím s Vami ohľadom video príspevkov (možno aj podcastov).Asi začína nová doba lenivosti,lebo asi je jednoduchšie dať na internet video alebo náhrávku,ako prepisovať celý rozhovor.A tiež "čitatelia" budú lenivieť,lebo je ľahšie počúvať a pozerať,ako čítať text.

24.03.2020 | beauty

Poloblázon zTrnavy a schopný líder? To koľko sta za toto dostali, pán Vaečka?