Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Veľkí stavbári u nás zarábajú priveľa, trh potrebuje cudzincov

01.10.2018 | Ján Kováč

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

01.10.2018 | Cenek

Pan redaktor Kovac, prosim opytajte sa investorov, ako boli spokojni s panom Micekom. V kruhoch talianskych obchodnych partnerov sa suska, ze pan Micek sa uz stal neakcoptovatenym pre mnozstvo investorov aj subdodavatelov, vratane tych najmensich a nevedel zohnat (opakovane) ani investora ani subdodavatela a vsetky problemy riesil sudnymi spormi. Je to pravda?
Dva domy v jeho rodnej obci, dalsi kusocek od Riverparku. Da sa to z platu kupit?
Poznam Vase clanky a byvate viac investigativny..

01.10.2018 | Emasculate

Nazov nezodpoveda obsahu. Clovek mlzi a oyebava pri skoro kazdej polozenej otazke. Toto ani nestalo za odpublikovanie. Akurat som sa dozvedel ze dalsia pochybna spinava banda sa prisava na statne zdroje.

01.10.2018 | Cenek

Pan Micek podla rozhovoru nevie, ze firmu kde je konatelom vlastni pani Bayerova ktora robi roky pre HANT. Nevie, ze HANT mu dava garancie do sutazi. To vyzera, ze chlapci okolo pana Prochazku investuju do dalsieho biznismodelu, ked ten prezidentsky nevysiel, aj ked podla Registra partnerov verejneho sekrora ta firma s HANTom nic nema.
Netusi, ze druhu cast srocky kde je konatel vlastni cez dalsiu firmu bez obratu jeho pani manzelka.

Emasculate to zhrnul dobre. Toto vykrucanie sa nemalo byt ani publikovane.

02.10.2018 | LPB

+

01.10.2018 | olivertwist

niekomu tu začína vadiť, že p. Micek začína ropzprávať, zrejme by toho veľa vedel povedať o štátnych zákazkach a spôsobe ich získavania v niektorých "spoločnostiach" !?!

01.10.2018 | Cenek

To bolo na mna? Kludne nech popise, co a ako robil alebo teraz robi. Ale v tom clanku je prd. Pride mi to ako platene PR.

01.10.2018 | Roman Kanala

Doprastav podniká tak, že vojnový poklad nazbíjaný z predražených zákaziek doma používa na financovanie dumpingových cien v zahraničí. A potom prečo sú diaľnice na Zlodejsku tak drahé. V Nemecku je lacnejší aj betón, aj asfalt, aj výsledná cena je tam nižšia, no pracovná sila je drahšia. Ako to je možné?

Čím viac zahraničných firiem, čím viac konkurencie, tým lepšie pre daňového poplatníka, ktorý to všetko financuje. Najlepšie z krajín EÚ, kde sú na tom s etikou podnikania lepšie.

01.10.2018 | olivertwist

presne, tu si pár "našich ľudí" rozdelilo trh a realizuje za extrémne vysoké, predražené ceny ...

02.10.2018 | sano b

p. kovac patril (doteraz) k tomu lepsiemu na trende... po tomto komickom pr clanocku to uz neplati