Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Veľmi drahé listy poisťovne a tragédia pri Nitre. Najdôležitejšie správy dňa

13.11.2019 | TREND.sk | TASR

Diskusia (2 reakcie) Pravidlá diskusie

14.11.2019 | fedormaker

Naše nedávne dejiny preukázali fakt, že požadovať profesionálnu aj personálnu sebareflexiu od pána Vážneho je veľmi hlboká ilúzia.

14.11.2019 | TotoTuSomJa

Ak by SP posielala doporučené zásielky, zas by bola napádáná pre neefektivitu. Určite by sa viac mali využívať elektronické služby štátu, povinne všetkým IP s čipom a kto si nezaktívni elektronickú schránku si je potom vedomý následkov. Ak som to zvládla ja vrátane notifikácií na email a cez SMS, zvládne to každý priemerne IT zdatný.

Dtto zdravotníctvo, prečo sa nekomunikuje eRecept? Fantastická služba že numusí ísť pacient do ordinácie si pre recent, ale po predložení zdr. preukazu si môže vybrať liek v najbližšej lekárni. Snáď sa dožijeme aj eVýmennýchLístkov, veď pre niektoré diagnózy nie je nutná návšteva lekára-očné, kožné a pod. Ak by to fungovalo ako eRecept, bolo by to super.
Najväčší nedostatok eZdravia vidím že lekári nevidia predpísané lieky či diagnozu iným lekárom, to je zásadný problém čo treba urýchlene doriešiť.
Máme 21. storočie, dobu informatizácie, ľudí treba donútiť tie služby využívať.