Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vezú sa v tom ďalej spolu s Robertom Ficom

14.06.2019 | Zuzana Kollárová

Diskusia (4 reakcie) Pravidlá diskusie

15.06.2019 | Roman Kanala

Dobrý článok, kvôli akým rád čítam Trend. Zuzana Kollárová by mala dávať lekcie písania mladým členom redakcie. Napríklad slečne Mihočkovej. Prospelo by to týždenníku i čitateľom.

19.06.2019 | alf1

1. koho v tomto state zaujima akysi program? 90% volicov ani netusi, ze existuje.
2. ak sa lavicova komunisticka strana vymedzuje proti liberalizmu, je to len komicke. liberalizmus je zaklad ich ideologie. ich skoroprezident sefcofic este v decembri 2018 na zjazde ich socialistickej internacionaly v lisabone 27 x navrhol a odhlasoval podporu migrantov, lgbti a gender. vsetci poslanci k§§mer v bruseli trikrat hlasovali ZA KVOTY. a pobirmovany preceda nam tu chce nahovorit, ze liberalizmus je ich nepriatel? to si moze nechat na mdz, 1. maj ci oslavy vosr. :-)))))
Za rezolúciu hlasovali (RC-B8-0367/2015 – Résolution (str.416)) títo slovenskí europoslanci :
Za frakciu európskych socialistov – Monika Flašíková-Beňová, Maňka, Smolková, Zala (SMER-SD)
http://www.europarl...
https://hnonline.sk...

19.06.2019 | Roman Kanala

Liberalizmus nie je to isté, ako slnieckárenie. Liberáli chcú kazdému dopriat miesto na slnku, to áno. Ale liberáli chcú rovnost sancí a nie rovnost vysledkov ako socialisti, alebo dokonca zákaz vysledkov ako komunisti.

19.06.2019 | alf1

ja sa len prisposobujem ich retorike a terminologii. potom to lepsie chapu, svoje vlastne bludy. cosi podobne, ako ked oni sami oznacuju nacizmus za fasizmus. pricom im asi nacizmus nevadi, ked desatrocia dotuju akysi zvaz protifasistickych, teda nie protinacistickych bojovnikov.
dnes zaviedli pojmy ako liberali a slnieckari, bez definovania obsahu. aby zase mali s kym bojovat a z koho vyberat nepriatela. a stado to po nich ochotne vyrevuje, konecne maju zase vinnika svojej neschopnosti.
pricom preceda posiela svojho ministra lajcaka na porady a po instrukcie k samotnemu sorosovi, s ktorym si hrdo robi selfie. alebo po co ine by tam asi chodil? :-))))
https://slovensko.h...