Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vo Francúzsku pokračovali protesty žltých viest. Účasť ľudí však stále klesá

15.09.2019 | TASR

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

15.09.2019 | martin33

"zaistila aj vyše 20 zápalných fliaš i viac ako sto dáždnikov, ktoré demonštranti používajú na ochranu pred vodnými delami či slzotvorným plynom."

Kupujte dazdniky, o chvilu bude treba na jeho vlastnictvo zbrojny preukaz.

15.09.2019 | shaggy

Nepoznám nikoho normálneho, kto by v slnečný deň potreboval dáždnik. Ak nechceš robiť nič protištátne, nemáš dôvod so sebou nosiť dáždnik.

16.09.2019 | noblesa

nosit si mozem co chcem kedy chcem a ziadny estebacky fizel o tom nebude rozhodovat

15.09.2019 | Európan

Tak s tými dáždnikmi to autor-ka zabetónoval-a kvalitne.

15.09.2019 | skorodochodca

V Rusku plynové granáty nepoužili, demonštranti dáždniky nepotrebovali ....
Ale odsudzujeme Putina a nie makaróona ... a prehlasujeme ruskú políciu za brutálnu .... a francúzsku takú mieromilovnú demokratickú ...

15.09.2019 | Roman Kanala

V Rusku ich jednoducho zmlátili, nakladali a odvážali preč. Vot kuľtúra.

15.09.2019 | Roman Kanala

Pri žltých vestách ide o rovnováhu cukra a biča. Macron strašne nerád ustúpil, ale Frúzi nemajú zmysel pre kompromis a chcú vyhrať tak, že protivníka zadupú do zeme ako Rusi. Tak si povedali, ustúpil v tomto, i v tamtom, poďme ďalej, nech ustúpi vo všetkom.

Konkrétne keď žltí vestovia dostali ústupok že teda ekologická daň za palív sa odkladá, tak prišli s ďalšími požiadavkami, ako daňové úľavy, zvýšenie minimálky, a podobne. To sú všetko omrvinky a dostali to. Ale oni začali prichádzať s požiadavkami, ktoré sa týkajú samotnej podstaty monarchickej republiky, ako decentralizácia, právo referenda ako vo Švajčiarsku, a podobne. A to im už neprešlo a ani neprejde, lebo by to bol koniec 5. republiky. To by chcelo prepísať ústavu a vyhlásiť 6. republiku. Keď masy dostali držhubneé a nasýtené žvancom sklapli, ten zbytok skalných bude rozohnaný slzákom a kropičmi.