Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vojna v SaS: Blahovú vylúčili zo strany, Galko nebude na kandidátke

05.10.2019 | TASR

Diskusia (7 reakcií) Pravidlá diskusie

05.10.2019 | Európan

S Bohom ostávajte
liberálne kľučky.
Už vás odpísali
Sulíkove chúťky.

06.10.2019 | zajo-

Odídenci asi pôjdu do strany Letajícího Čestmíra alebo k Igorkovi

06.10.2019 | citatelTrendu

Mne sa páči ako sa pravica sama likviduje. Smer sa len rehoce. Len neviem či to nie je Pyrhovo víťazstvo, lebo síce v pravici zázrak nevidím, ale je najvyšší čas odpratať smerákov vo funkciách a veru ich je požehnane. Tiež potrebujeme zefektívniť úrady a znížiť náklady na štát, v tom býva pravica efektívnejšia než ľavica (aj keď u nás delenie pravica-ľavica v skutočnosti neexistuje).

06.10.2019 | martin33

Ono je to tak, nasa "pravica" je v skutocnosti lavica (viac statu, viac zakonov, znizovanie dani len vynimocne) a nasa "lavica" su obycajni zlodeji, ktori sa to ani nesnazia velmi zakryvat (Ficove hodinky za 20 000, Jankovskej kabelky za tisice eur, ...).

06.10.2019 | shaggy

Asi tak. A aj keď ja nevolím, tak ako bývalý volič SaS si myslím, že im to môže iba pomôcť. Lebo práve týmito krokmi sa zbavujú tej časti pravicovej ľavice, ktorú to už ťahák väčšiemu obmedzovaniu slobody (a väčšiemu kradnutiu).
Osobne si myslím, že počet voličov SaS, ktorí by ich volili kvôli Demokratickej platforme, je zhodný s počtom členov Demokratickej platformy.

06.10.2019 | citatelTrendu

Asi tak martin33.

06.10.2019 | Pia Linn

Celé je to ZÁHADNÉ. Nie je jasné, čo vlastne vnútrostrannícki kritici Sulíkovi vyčítajú. Ako konštatuje aj analytik Baránek:
„Nikto nefunguje tak, že nerobí chyby, no niektoré sú fatálne a také Sulík momentálne neurobil,“
viď: https://spravy.prav...
Takže čo vlastne "jadrovníci" chceli ???? Vyzerá to tak, akoby sa bola MAFIA, ktorá si spravila na Slovensku RAJ,
poriadne pleskla po vačku,
len aby bola opozícia paralyzovaná a aby zostala pri moci ŠTÁTO-SMERO-MAFIA,
s ktorou
sa jej roky tak bezvadne spolupracovalo :))) Samozrejme, pokiaľ nezačal otravovať nejaký Kuciak, ale veď s tým chudákom si ľahko poradili !!!
Len
akosi NEDOMYSLELI dôsledky, ktoré musia teraz napravovať, čo stojí dosť kešu.
Ale veď čo už,
predsa ilegálne kšefty s KOKAÍNOM a zbraňami vynášajú miliardy !!! Stačia na zhovadenie všetkých, ktorí nie sú MAFIA-friendly !!!