Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Voľby stredoškolákov suverénne vyhrala Čaputová, no darilo sa aj Kotlebovi

16.02.2019 | TASR | TREND.sk

Diskusia (8 reakcií) Pravidlá diskusie

16.02.2019 | zakaznik

Neomarxistická nakaza postihla už postihla aj našu mládež.

Katastrofa.

16.02.2019 | oko

Kali??

16.02.2019 | Julo 2018

Taká štatistika deciek ako sú " povalači " z akože slušného slovenska . Tu je vidieť ako ľahko sa dajú manipulovať " deti " bez živoných skúseností, ktoré z 90% žijú vo virtuálnom svete PC a smartfónov ,ktorý im " vmasíruje do hláv podľa známeho : aj často opakovaná lož sa stane pravdou.

17.02.2019 | PeterKN

Tých 90%,čo píšeš,ktorí akože “žijú” vo virtuálnom svete,to je svet aplikácií a hier a nie čítanie mienkotvorných novín.
Mňa osobne teší,koho by volili títo mladí...

17.02.2019 | mba

Dakujem Trendu za orientaciu. Uz viem, koho volit nebudem - dalsieho Prochazku v sukni. Podrazila este pred volbami. Celemu marazmu na SK mozeme dakovat najma pravnikom: Meciarovi, Ficovi, Kalinakovi.... Dakujem, neprosim.

17.02.2019 | mba

Caputova je kon Penty, a preto na hony od nej daleko. A mozu jej retusovat tvar kolko chcu.

18.02.2019 | chr

Kedže sa tu zbehla gruppa anticaputovcov musím podporiť PetraKN. Treba si uvedomiť , že mladý hlasujú len tak ako ich naučíme my dospelý. V tomto prípade absentuje akákoľvek výchova zo strany rodičov . Aspoň v mojom okolí to tak je . A preto volia tak ako volia . Volia extrém . Kedže volia na protest proti súčasnej vláde . V prípade pani Čaputovej to je v popriadku . Jej prirodzená inteligencia a asi aj vlohy pre spravodlivosť je zjavná a v prípade zvolenia by bola dobrá prezidentaka. To sa však nedá povedať o fašistovi kotebičovi. Ak si niekto myslí , že sa starý fašista zmení a bude chcieť dobré pre ľudí , tak prežíva svoj životný omyl a mal by ísť na liečenie napr do Buchenwaldu. Počkáme a uvidíme . Nič iné nám ani neostáva . A môžeme ísť vo štvrtok na námestai , pripomenúť tejto vláde , že sa blíži jej koniec. Ale to už je o inom , aj keď je to staále o tom istom.
Mladý držím vám palce.