Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vratky a zmätky okolo DPH kauzy Ladislava Bašternáka

27.04.2016 | Xénia Makarová

Diskusia (3 reakcie) Pravidlá diskusie

28.04.2016 | LPB

kopirujem z diskusie pod inym clankom...

ROSTIK RESTAURANTS, s.r.o.-Lori Ann Daytner-USA, spoločník FoRest, s.r.o.-Ing. Ján Počiatek, JUDr. Róbert Kaliňák, Ing. Róbert Pintér, ten v HORNEX, a.s. - výška verejného obstarávania 15 273 221 eur, v spoločnosti Ing. Daniel Kucej (brat bývalého financmajstra Igora Kuceja z SDKÚ.) RAF spol. s.r.o. - RÓBERT LALIŠ, JUDr. RÓBERT KALIŇÁK....

28.04.2016 | demo50

Xénia,
nemáte pocit, že objavenie tzv. nových skutočností v tomto prípade, na základe ktorých začala vec zovu preverovať prokuratúra, bude pravdepodobne viesť k obvineniu kotrolórok (resp. ďalších pozitívne zainteresovaných) z korupcie.
Pretože nátlak na nich nikto nevyvíjal, sú zodpovedí. Tajtrlík Imrecze z nás robí hlupákov, ak by mal záujem veci vysvetliť, nemôže to trvať ani celý deň. Čo takýto nepôsobilý človek ešte robí vo svojej funkcii, jedine poskoka a zametača tejto aj iných vecí. Teraz narýchlo vytiahli inú kauzu DPH - na odvrátenie pozornosti národa.

28.04.2016 | Xénia Makarová

Podľa mňa žiadne nové skutočnosti nie sú, z rôznych dôvodov si nemyslím, že to dospeje k obvineniu kontrolórok, obnovenie vyšetrovania prípadu pôjde do prázdna (ak to dovolíme- médiá) a vyťahovanie vlastných káuz na prekrytie tých reálnych? Nuž, nech si obraz urobí každý, keď sa pred vytiahnutím prípadu Bašternák zrazu "pohli ľady" a padlo obvinenie piatich manažérov Váhostavu, no ani novinári s dobrými vzťahmi na políciu sa akosi nemohli dopátrať žiadnych mien a konkrétností... Ale v momente, keď to vzdáme, vyhrali.