Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vydarený ťah Petra Kažimíra

21.03.2017 | Filip Obradovič

Diskusia (9 reakcií) Pravidlá diskusie

21.03.2017 | Niless

Ak by niekedy vznikala uradnicka vlada tak p. Odor je prvy ktoreho meno by mi napadlo ako prve na ministra financii ak nie rovno premiera. Klobuk dole pred jeho iniciativou.

21.03.2017 | aplo

nemala by nad tymto clankom vysiet titulka "Inzercia"?

21.03.2017 | aplo

teda pardon, visiet..:)

21.03.2017 | beauty

Tiež ma to napadlo, je to jasné PR. A mimochodom, tak tých 200 miliónov na prešovský obchvat nebol zrovna ukážkový príklad chvályhodných riešení tímu hodnota za peniaze, Filko sa asi v hrobe obracal.

21.03.2017 | VincoBáči

som sa zasmial:"Behom dvoch dní na popud Kažimírových analytikov sa v projekte za 900 miliónov eur dokázala nájsť úspora vyše dvoch stoviek miliónov. " práve na prešovskom obchvate sa ukázalo, že celý ten projekt hodnota za peniaze je jeden obrovský nezmysel bratislavských úradníkov, ktorí od zeleného stola rozhodujú o reáliách a veciah, o ktorých nemajú ani páru.

21.03.2017 | demo50

Je to PR, ale ak sa veci pohnú tým smerom (fuj!), tak je to významný posun k lepšiemu. Mám za to, že je to chvályhodná práca z pera Filipa Obradoviča.

21.03.2017 | Filip Obradovic

V čom je to konkrétne PR? Vedieť konštruktívne pochváliť, keď je za čo, je normálne rovnako ako vedieť kritizovať. Chce to viac nadhľadu.

21.03.2017 | traveller

Konstruktivna pochvala by bola keby clanok diskutoval o praci nejakej skupiny ludi a vyzdvihol by prinosy jednotlivcov. Tento clanok vyzdvihuje jedineho cloveka, ktory od zaciatku pri svojej praci mal politicke krytie. Tymto sa odlisoval od vela inych analytikov, ktori nie su nevyhnutne na tom odborne horsie ale nikdy nemali ten priestor co mal on. Dalej clanok nekriticky identifikuje jedineho cloveka ako vhodneho na urcity post. Objektivnejsie by bolo zasadzovat sa o medzinarodny konkurz. Mozno potom by clanok neposobil ako PR.

21.03.2017 | traveller

No kto vie o co tu ide, na jednej strane silny PR pre Odora, ktoreho robota sa myslim trochu precenuje. Na druhej strane keby od zaciatku nemal politicke krytie bol by taky isty "analytik" ako x inych na SK a cely ten humbuk okolo neho by bol uplne inde. Na druhej strane to tiez nieco vypoveda o sucasnom vedeni ifp a hodnoty za peniaze, ako keby neboli dost dobri ti, co na tych miestach teraz su, ked k sebe tak oddane tahaju odora. Neviem preco na SK mame stale potrebu vytvarat si urcitu auru polobohov ci uz je to meciar, fico, odor alebo filko. Je zaujimave o napr o riaditeloch IFP co tam bol pred filkom nikde ani pes nestekne. Hovorime tu o otvarani sa svetu ci EU ale na tieto veduce pozicie stale nie sme schopni vypisat konkurz a nechat vybrat odbornikov. A to sa tyka nie len RRZ (vid Caplanova...) ale vsetkych "analytickych" institutov na SK, kde ani jeden z ich sefov nepresiel serioznym konkurzom.