Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Vylepšite ponuku svojich benefitov a ušetrite

22.07.2019, 00:00 | PR

Inzercia | Ceny potravín stúpli. Automaticky sa preto zvyšuje aj suma stravného. Od 1. júla 2019 sa mení referenčná hodnota stravného lístka na 5,10 € v súlade s novým opatrením MPSVaR. Zvýšenie nominálnej hodnoty prináša so sebou mnohé výhody. Pozrite si tie najvýznamnejšie.

  • Tlačiť

Motivovanejší zamestnanci

Stravné lístky sú jediným benefitom, pri ktorom zamestnanci neplatia daň z príjmu ani odvody do sociálnej či zdravotnej poisťovne. Navýšenie hodnoty stravného lístka (jedálneho kupónu) či už vo forme zvýšenia nominálnej hodnoty papierového stravného lístka alebo dobitia kreditu na jedálnej karte Up je jednoduchá cesta, ako efektívne motivovať zamestnancov. Takto im poskytnete čistý príjem navyše, ktorý reálne pocítia vo svojej peňaženke.

Ušetrené náklady

Pri navýšení hodnoty šetríte na nákladoch spojených so zvyšovaním miezd. Z navýšeného príspevku na stravné totiž zamestnávateľ neplatí odvody do sociálnej či zdravotnej poisťovne, ktoré by nutne platil pri zvýšení miezd. Maximálny daňovo uznateľný výdavok zamestnávateľa je 55 % z hodnoty jedálneho kupónu, zamestnávateľ̌ však môže prispievať̌ na stravovanie aj vyššou sumou.

Rozšírená ponuka benefitov

Či už využívate papierové jedálne kupóny, alebo dobíjate kredity na jedálnej karte Up, vyšší príspevok na stravné je atraktívnym benefitom navyše, ktorým sa môžete pochváliť pri pracovných pohovoroch. Toto riešenie zároveň umožňuje zamestnancom kvalitnejšie sa stravovať. Drahšie obedové menu či nápoj k tomu. Extra drobnosť navyše, ktorá urobí zamestnancovi pohodovejší každý pracovný deň.

Uľahčená distribúcia

Jedálny kupón v zaokrúhlenej hodnote uľahčuje zamestnávateľovi distribúciu kupónov a zamestnancovi prepočet platby za obed. Zamestnanec nemusí hľadať drobné, aby doplatil za obedové menu a môže si tak lepšie vychutnať svoju obedovú pauzu.

Vyhrajte keepcupy a 250 €

Navýšiť stravné sa teraz skutočne oplatí. Objednajte si aspoň 20 jedálnych kupónov navýšených o minimálne 0,30 € na kupón alebo rovnakým spôsobom navýšte kredit na jedálnych kartách a hráte o exkluzívnu sadu keepcupov Up pre váš office a k tomu aj jedálne kupóny v hodnote 250 €.

Chcem súťažiť

  • Tlačiť

Tagy PR články