Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Za práva žien vyšli do ulíc ľudia v USA, Európe aj Austrálii. Trump im poslal tweet

21.01.2018

Diskusia (14 reakcií) Pravidlá diskusie

22.01.2018 | shaggy

Ženy nemajú vo vyspelom svete (EÚ, USA a podobné krajiny) rovnosť? To mi je novinka.
Majú zákonom obmedzené nejaké výsady tak, ako to mali otroci alebo černosi?
Žiadali ukončenie sexuálneho obťažovania? Tak to určite každý sexuálny násilník prestane byť odteraz násilný. Lebo pochodovali. Preto sú tak úspešné pochody za svetový mier, lebo mocní si povedali "aha, pochodujú, bude mier".

Prečo rovno nepovedia, že to bol pochod proti Trumpovi? Proste banda demokratov nesúhlasí so svojim systémom. Ani ja s nim nesúhlasím, a na chlapovi so zlou parochňou sa smejem aj ja, ale aspoň sa netvárim ako demokrat.

23.01.2018 | HlasNaHlas

"Tisíce ľudí v Európe a Austrálii sa v nedeľu pripojili k druhému pochodu za práva žien"

Za "právami" žien sa skrývajú požiadavky na "právo" gejov a lesieb na uznanie "gayželstva", či "lesbaželstva" a protiprirodzené právo týchto skupín na výchovu detí pri spoločnom homosexuálnom spolužití. Nič iného.

Čiže ženy v USA aj v EÚ rovnosť majú, ibaže tu o rovnosť nejde, ale o zvrátenosť. Trump vidí tieto veci celkom jasne a prirodzene a očividne s nimi nesúhlasí a homosexuáli v ňom vidia svojho nepriateľa, ironizujú ho a robia si z neho posmech. V tomto však jednoznačne stojím ja Donaldovej strane.

22.01.2018 | Emasculate

To uz sa ani v trende pod ten odpad nikto radsej nepodpisuje.

22.01.2018 | martin33

Zacali uplatnovat "techniku majdanu" uz aj vo svojej krajine ?

22.01.2018 | šumný parobok

V USA bol v týchto dňoch 45. pro-life pochod (najväčší na svete, March for Life) s oveľa vyššou účasťou, Trump im poslal videopozdrav. O tom ani zmienka.

22.01.2018 | Sorry jako!!!

nepasuje do ich kráľovstvá krivých zrkadiel. :-)

22.01.2018 | @@@

podla mna by sme už konečne mali vyhovieť feministka a všetko rozdeliť na polovicu čiže viac žien do bani na linky do automobiliek a podobne a dostanu aj rovnake mzdy a nie len deliť na rovnako vysoke posty tych je malo ale aj bežne posty lebo na linkach v automobilkach dnes chybaju ludia a ženy si tam možu zarobiť viac ako v nejakom obchodiku zo šatstvom kde polovicu pracovneho času stavi na fb lebo potom je jasne že zato dostane 500 eur na linke v automobilke by dostala 700 alebo 800 eur tak isto ako muži

22.01.2018 | bozsky

to je tym, ze za vsetkymi tymito "aktivistami" je leninisticko-marxisticka ideologia, ktora nepodporuje rovnost prilezitosti, ale rovnost vysledkov.

22.01.2018 | @@@

pekne vyhovorky a hlvane to hodiť na niekoho ineho :D

22.01.2018 | shaggy

To ti už nevonia, keď niekto poukázal na pravdu a na fakt, že za tým stojí zvolená ideológia.
Veď ty si rovnaký, ako tie feministky, tebe vadia bohatí podnikatelia, tak by som aj v tvojom prípade prerozdelil ich majetok spolu s ich zodpovednosťami a potom by som sa pozrel, ako by si vykryl prvú väčšiu krízu vo firme ;-)

22.01.2018 | @@@

to hovor feministkam z sas a oľano :P

22.01.2018 | shaggy

Rád by som, ale ja sa s tými socialistami nestretávam tak často, ako ty.

22.01.2018 | bozsky

"Beautiful weather all over our great country, a perfect day for all Women to March. Get out there now and work that fat off your asses! March today, march tomorrow, march in March, April, May, ... Make your ass great again!"

23.01.2018 | Andrej_sk

Ze ma Trump aj zmysel pre humor, to som si doteraz neuvedomil. Ale aj tak je to primitiv.