Články označené ako BrandCom sú pripravené a publikované v spolupráci s komerčnými partnermi. Hoci redakcia TRENDU nie je ich autorom, ich obsah považuje za prínosný pre čitateľa a preto umožnila ich publikovanie. Viac o BrandCom

Za tranzit plynu získavame stovky miliónov. Čo sa zmení spustením Nord Stream 2?

19.11.2019 | Vladimír Maťo

Diskusia (6 reakcií) Pravidlá diskusie

19.11.2019 | zajo-

Oligarchia a mafia nem bude mať čo rabovať...

19.11.2019 | Runforfun

Ujasnime si to . Lebo všetci vidíme ako stratíme stovky milionov. Ale my všetci stratíme tak max 19% z týchto milionov, ktoré vlastníci tak či tak optimalizujú. Nie že by ich nebolo ľúto tých prachov ale katastrofa to nie je a nie je to dovod sa pchať Rusovi do.... Z Ruska nebolo nič dobré. Ciže ak bude mať firma menej zisku o 200 mega my sme stratili max 38 mega (zjednodušil som to nezapočítal náklady firmy), zbytok ostane vlastníkom. Opakujem aj to je peniaz..ale pri dnešnom hospodárení s DPH kde nam ročnej ujde 1,2 miliardy je to pľuvanec.

19.11.2019 | Roman Kanala

... a keď Fico šmahom rozfláka pol miliardy na marketingové sociálne balíčky, lebo idú voľby.

19.11.2019 | Money

Mali by to zakázať a plyn by ma ísť ku nám ako koncovému klientovi cez Nemecko.
Môžeme pomôcť Ukrajine.

a Kretínsky by skrachoval, kedže všetko má kupené na dlh, a splátky mu splácajú rury eastremmu, cez ktoré musí ale prúdiť plyn. A preto sa Danko a Zemanko toľko pchajú rusom do zadku. Potom dostanú zopár milionov na kampan a osobný dôchodkový účet, ktorý isto je na nejakom "slepom" účte, takže dozor nevidí, že ide o politicky exponované osoby.
..... a tak si pomôžu.

len nechápem trend, že napíše takú sprostosť ako SLOVENSKO na tom získava. Lebo získava už o 51% menej ako roky predtým.

20.11.2019 | Brano L.

Našťastie Slovensko je malý hráč.
Ešte že Poľsko sa Rusku nepchá a robí všetko preto, aby zdroje boli diverzifikované.

25.11.2019 | Julo 2018

Chkapci, vy v tom máte hokej. Píšete kravin, lebo Nemci pochopili že otvorením Európy a dohodami aby plyn stále prúdil cez bývalý východ b ich stálo veľa peňazí a aj závislosť, Dokončia Nordstream2 a budú diktovať cenu v EU. Potom im už bude jedno či ukrajinci stratia ďalšiu časť územia alebo nie alebo Rusko zavrie "kohútiky " na plynovode cez Ukrajinu. Všetko je o politike a zárobku. V EU vládne Nemecko s Francúzskom ostatní sú len odbytište a nutné politické zlo.